DELTA FORCE - Mega Pack

Mega Pack zawiera :

* Delta Force - 1998 / ENG
* Delta Force 2 - 1999 / ENG
* Delta Force Land Warrior - 2000 / ENG
* Delta Force Task Force Dagger - 2002 / ENG
* Delta Force Black Hawk Down - Team Sabre - 2004 / PL
* Delta Force Xtreme - 2005 / PL

producent: Novalogic Inc.
wydawca: Novalogic Inc.
dystrybutor PL: Cenega Poland / CD Projekt
data premiery: 1998 - 2005
data wydania PL: 1999 - 2005
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB ( Dla najbardziej wymagającej gry )

Delta Force - To seria gier komputerowych typu FPS .Gry są komputerową symulacją działań amerykańskich sił specjalnych Delta Force.

Delta Force - 1998 / ENG
Delta Force to taktyczna gra akcji będąca pierwszą częścią serii firmy NovaLogic traktującej o działaniach elitarnego oddziału wojskowego „Delta Force”. Jest to specjalna jednostka złożona z odpowiednio dobranych i wyszkolonych żołnierzy, powołana w celu wykonywania ściśle tajnych zadań zlokalizowanych na tyłach wroga oraz unieszkodliwiana niebezpiecznych grup terrorystycznych.Na miłośników super tajnych akcji czeka tu naprawdę spora ilość atrakcji, na którą składa się ponad 40 różnorodnych misji (np. opanowanie lotniska w Azji, unieszkodliwienie Bio-Nuklearnego terroryzmu w Rosji oraz pokonanie terrorystów w Afryce) wymagających od graczy zaangażowania wszystkich sił.

Delta Force 2 - 1999 / ENG
Druga część doskonałej symulacji działań oddziału specjalnego armii Stanów Zjednoczonych. Twym celem jest jedynie wykonanie zleconego zadania, bez względu na poniesione ofiary, zarówno wśród wrogów, jak i swoich. Jednak wykonanie misji bez strat własnych jest cenione najwyżej.Jesteś członkiem Delta Force, elity wśród elit, doskonale wyposażonych i wyszkolonych, śmiertelnie niebezpiecznych, znających setki ciosów, typów broni i wyposażenia. Nie ma dla nich tajemnic w żadnym magazynie broni na całym świecie.

Delta Force Land Warrior - 2000 / ENG
Po raz trzeci mamy możliwość wcielić się w rolę komandosa elitarnych sił specjalnych US Force.
Land Warrior to kolejna część jednej z najbardziej znanych symulacji działań taktycznych jednostki specjalnej spod znaku Delta Force. Wcielamy się w doskonale wyszkolonego komandosa z jednostki Delta Force, operującej w punktach zapalnych konfliktów militarnych na całym świecie. Do wykonania jest wiele trudnych i niebezpiecznych misji, które mogą zakończyć się sukcesem jedynie przy perfekcyjnej współpracy wszystkich żołnierzy z drużyny.

Delta Force Task Force Dagger - 2002 / ENG
"Delta Force: Task Force Dagger" to rozszerzenie do "Delta Force: Land Warrior", które nie wymaga jednak uprzedniej instalacji tej gry. Podczas 25 misji czeka nas udział w walkach m.in. o Kandahar, Mazar-i-Sharif, a nawet twierdzę Tora Bora, czyli kompleks ufortyfikowanych jaskiń w górach. Część z tych misji pozuje na odwzorowanie autentycznych wydarzeń.

Delta Force Black Hawk Down - Team Sabre - 2004 / PL
Kolejna, czwarta gra z serii Delta Force. Akcja oparta została na autentycznych wydarzeniach związanych z operacjami wojskowymi „Restore Hope” oraz „Task Force Ranger”, które miały miejsce w 1993 roku w Somalii. Społeczność międzynarodowa zdecydowała o nałożeniu embarga na dostawy broni oraz wysłaniu do Somalii misji wojskowej, złożonej głównie z żołnierzy amerykańskich. Wśród jednostek biorących udział w walkach, znajdowały się między innymi takie sławne oddziały jak US Army Rangers oraz Delta Force.

Delta Force Xtreme - 2005 / PL
Opracowana na najnowszej technologii gra Delta Force: Xtreme jest powrotem klasycznej serii Delta Force. Jako czlonek elitarnej jednostki Delta Force wez udzial w ponad 60 szalenczych misjach. Znajdziesz tu zadania z oryginalnej wersji gry, nowe mapy, statystyki oraz wiele innych udoskonalen. Przetestuj swoja umiejetnosc walki bezposredniej i na dystans na ponad 60 etapach.

Dane Uploadu :
- Upload na Koncie Premium
- Party 200 MB
- +10% danych naprawczych
- Upload Testowany ( gra pobrana z serwera,rozpakowana,zainstalowana - DZIAŁA)
- Dołączono patche,witaminki , poradniki , solucje, screeny , covery itp.


Kod:
 Link został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum.
Lub jak ktoś woli

Kod:
http://rs-layer.com/directory-222012-4bka8a2x.html
HASŁO

Kod:
clown