Download Counter Strike 1.6 Non Steam Zwiń / Rozwiń kategorię

Counter Strike 1.6 Non Steam NAJNOWSZY Counter Strike 1.6 Non Steam do pobrania za darmo
Pobierz Counter Strike 1.6
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
    Banned

Domyślnie Plemiona - Rozbudwa

ROZBUDOWA

1. Punkty i ranking nie są wyznacznikiem Twojej siły. Nadmierny rozwój ekonomii i zaniedbywanie rozbudowy wojska, szczególnie obrony może spowodować iż staniesz się czyjąś farmą. Nie licz na pomoc plemienia, jeżeli nie dbasz o odpowiednie zabezpieczenie swojej wioski.

2. W pierwszej fazie gry skup się na rozbudowie wojsk defensywnych, wojska defensywne to:
    - łucznicy
    - pikinierzy
    - miecznicy
    - rycerz

Nie zapominaj o ataku. Wojska ofensywne to:
    - topory*
    - lekka kawaleria (idealna na szybkie ataki r11; farmienie)
    - łucznicy na koniu (wszechstronna jednostka)
    - ciężka kawaleria
    - katapulty (niszczą budynki)*
    - tarany (niszczą mur obronny)*

* - bardzo wolne jednostki

3. Wojska ofensywne (lekka kawaleria, łucznicy na koniu, topory, katapulty, tarany) nie są w stanie bronić wioski,
    wyjątkiem są zwiadowcy (o tym poniżej, i ciężka kawaleria).
    Zawsze wyprowadzaj z wioski wojska ofensywne w razie ataku!!!
    Wyjątkiem jest sytuacja gdy masz już tylko kilka punktów poparcia w wiosce,
    wtedy walczysz na śmierć i życie, wiec pozostawienia ataku może w jakimś stopniu osłabić atak przeciwnika.
    Osobista sugestia:
    Ja w przypadku ataku zamiast wyprowadzać wojska ofensywne do najbliższej zaprzyjaźnionej wioski, kontratakuje agresora !!

4. W sytuacji gdy masz słaba obronę, podczas ataku wyprowadź całe wojsko z wioski,
    prześlij je jako POMOC do najbliższego sąsiada.
    Wszystkie surowce zainwestuj w rozbudowę, resztę kasy wsadź w budowanie wojska,.
    Pamiętaj agresor nie zobaczy ile masz wojska poza wioską, to istotna wiadomość dla tych co grali na s1-s3.
    Wyjątek stanowi zwiad r11; o tym poniżej.

5. Zawsze gdy jesteś atakowany, inwestuj wszystkie surowce w produkcje i rozbudowę armii.
    Wszelkie nadwyżki wysyłaj do najbliższych zaprzyjaźnionych wiosek, zostaw minimum jakie pozwala pomieścić ci schowek. Pamiętaj o Twoich ofertach na rynku, przepadną w razie ataku, więc je też wycofaj i prześlij do sąsiada.
    NIE zostawiaj wrogowi ani grosza w wiosce!!!
    Pamiętaj aby schowek był rozbudowany do 10 poziomu
    O ile możesz być obecny przy komputerze w czasie ataku - poślij swoje wojska defensywne na minutę, bądź dwie przed atakiem - gdziekolwiek.
    Po ich wysłaniu masz 10 minut na wycofanie rozkazu i ich powrót do wioski.
    Jeżeli jesteś bardzo słabo uzbrojony, zainwestowałeś wszystkie surowce a wiesz że to atak silnego przeciwnika - wycofaj wszystkie wojska z wioski, przeciwstawianie ich to zbędna strata.

6. Buduj budynki równomiernie, nie zaniedbuj niczego, pamiętaj, że wraz z ich wzrostem (poziom) rośnie czas ich budowy, dlatego nie zapominaj o ratuszu, którego odpowiedni poziom rozbudowy, zapewni ci szybszy czas budowy pozostałych budynków.
    Podnoś stale poziom rozbudowy stajni i koszar, pamiętaj, że ma to wpływ na czas produkcji wojska.
    Dbaj o stale podnoszenie wartości muru obronnego, dbaj o należyty rdystansr1; zagrody i spichlerza, nie zaniedbuj tego i nie doprowadzaj do stanu by cala produkcja była uzależniona od poziomu rozbudowania tych budynków. To często spotykany błąd !!!

7. Zdania na temat Ciężkiej kawalerii są podzielone, moje jest takie że w ataku o wiele lepsza jest lekka kawaleria bo przy tych samych kosztach produkcji i zajęciu zagrody, lk jest o wiele skuteczniejsza, to samo tyczy się obrony, jeżeli wydamy na piki i miecze tyle co na CK biorąc też pod uwagę zagrodę to CK wypadnie o wiele razy słabiej.

8. Zwiad, nigdy nie zaniedbuj jego rozbudowy, to bardzo ważna jednostka.
    Częstym błędem graczy jest niedocenianie wartości zwiadowców, zazwyczaj wielu graczy ma małe ilości zwiadu. Pamiętaj, że w razie skanowania wioski ilość twojego zwiadu ma istotne znaczenie. Przeciwnik wysyłając ci określoną ilość zwiadu, jeżeli napotka taka samą ilość zwiadowców w twojej wiosce r11; Nie otrzyma pełnego raportu. Jeżeli ilość twojego zwiadu jest dwukrotnie większa, są szanse, że żaden zwiadowca przeciwnika nie powróci do domu .

Ty sam skanując innych i wysyłając większą ilość zwiadu, masz duże szanse na skuteczne powodzenie operacji.
    Skanuj graczy w okolicy od momentu zbudowania pierwszych jednostek zwiadu.
    Zbieraj informacje w postaci skanów bądź jeżeli masz konto Premium r11; odpowiedniej ich archiwizacji.
    W razie ataku, widząc czas dotarcia jednostek agresora r11; wybierz jego wioskę za symuluj atak wolnymi jednostkami, lekką kawalerią łucznikami na koniu ciężką kawalerią, samym zwiadem i porównaj czasy dotarcia twojego wojska w stosunku do czasu przewidzianego ataku.
    Pozwoli ci to mniej więcej ocenić z jakim atakiem musisz się zmierzyć.
    Jeżeli czas ataku na wioskę agresora samym zwiadem jest zbliżony do spodziewanego czasu ataku na twoją wioskę pozostaw w niej cały zwiad jaki masz, zabezpieczy cię to przed zeskanowaniem przez agresora.
    Gdy nie jesteś pewien z jakim atakiem masz do czynienia, pozostaw w wiosce nieznaczną ilość zwiadu a resztę wycofaj do zaprzyjaźnionej wioski sąsiada.
    Zwiad to bardzo ważna jednostka, odpowiednia jego ilość zabezpiecza cię przed dostarczeniem informacji agresorowi o stanie twojego wojska, rozbudowy itd.

9. Pamiętaj że ochrona nocna trwa od godziny 00:00 do 08:00, staraj się nie atakować wroga w tych godzinach, gdyż posiada tak zwany bonus nocny. Wyjątkiem jest zwiad.

10. PORADY:
    - jeżeli jesteś proszony o wysłanie wsparcia nigdy nie zapominaj o tym by
    zamiast przycisku NAPAD wybrać przycisk POMOC.
    Jeżeli chcesz szybko pomóc współplemieńcowi wyślij wraz z wojskami obronnymi r11; rycerza.
    Jego dodanie w znaczny sposób przyśpiesza dotarcie twojej pomocy do celu. Sprawdź sam jak wielka jest ta różnica. Po dotarciu twojej pomocy, zawsze możesz wycofać rycerza.
    Przyspieszenie nie działa przy wybraniu opcji NAPAD.

- taktyka, jeżeli chcesz oszukać przeciwnika i tylko otrzymać informacje nt. jego stanu posiadania wyślij wraz ze zwiadem 1 miecznika lub taran, spowolni to w znacznym stopniu atak i zmyli przeciwnika, a co za tym idzie pozwoli ci na określenie jego stanu obrony.

- staraj się szybko rozbudować stajnię i rozbudowywać lekką kawalerię + łuczników na koniu, ma to istotne znaczenie w FARMIENIU sąsiadów.

- PAMIĘTAJ, że zdobywanie rkasyr1; z farm to o wiele szybszy sposób na rozwój,
    umiejętnie inwestując zdobyte surowce, szybko staniesz się rwioskąr1; nie do pokonania w twoim rejonie działania.

- do każdego twojego ataku, nawet na farmę - dołączaj choć minimalna ilość zwiadu, pozwoli ci to na określenie skuteczności ataku bądź ilości surowców jakie zostały jeszcze do zabrania.
    Wypracuj w sobie ten nawyk, dodawaj zwiad do każdej akcji wierz mi że to ci sie odpłaci wielokrotnie

- wsparcie dla innych wiosek staraj sie wysyłać tak by dotarły w ramach bonusu nocnego

- EKO: buduj równomiernie budynki, w fazie gdy przymierzasz sie do przejęcia jakiejś obcej wioski, hutę daj na wyższy poziom niż pozostałe.

- obserwuj rynek, pozwoli ci to na zorientowanie się, który z twoich sąsiadów się zbroi - zwiększone ilości zakupów żelaza, nawet propozycje w stosunku większym, niż 1:1 pozwalają na ocenę iż koleś sąsiad mocno idzie w armię.

- jeżeli przeciwnik ma w wiosce znaczną ilość pikinierów w stosunku do mieczników - atakuj go łucznikami na koniu, powstrzymaj się od wysyłania lekkiej kawalerii, możesz dodać nieznaczną ilość Lekkiej Kawalerii.

- zawsze sprawdzaj przewidywany atak w SYMULATORZE

- Mur Obronny w znacznym stopniu podnosi wartość twojej obrony.

- FARM, FARM i jeszcze raz FARM co się tylko rusza!!! farmy to największe źródło dochodów. Pamiętaj że litość to zbrodnia !!!

- Pamiętaj, że wybranie opcji NAPAD generuje natychmiast u przeciwnika odpowiedni komunikat (liczba obok miecza). Atak możesz wycofać do 10 min. od momentu jego rozpoczęcia !!!

- Gdy już prowadzisz regularną wojnę z kimś, podnieś poziom tartaku na wyższy - będzie ci brakowało stale drewna !!

- Pamiętaj, że przejęcie wioski to zazwyczaj 4 ataki szlachcicem, jeżeli po którymś z kolejnych ataków zauważyłeś bardzo znaczny spadek poparcia - licz się z tym że ktoś inny przejmuję tę wioskę.
    Poparcie w wiosce rośnie o 1 punkt na godzinę.
    Staraj się wybierać wioski silne, szczególnie ekonomicznie. Pamiętaj, że im większa odległość między twoimi wioskami, tym słabsza jest ich wspólna "współpraca" w wymianie - manewrowaniem - wojskiem gdy jesteś atakowany.

Lamka Awatar Hudy10

Domyślnie Odp: Plemiona - Rozbudwa

Grałem kiedyś w plemiona, ale gdy masz już 30 wiosek ta gra się zwyczajnie nudzi. Nie jest taka czasochłonna lecz czasami wstawało się w nocy żeby wysłać na kogoś atak :P

Lamka

Miałem taka samo miałem chyba 20k punktów przejeli mnie i mi sie grać nie che.Teraz znowu zaczałem w to grać :) mój kolega ma 1.5 miliona pkt na świecie 9 a ja nie mogłem do 100k dobic ;d

Banned

Dobry poradnik , przyda się (nawet mi ) ja mam narazie 500pkt .. poczatki ;]

Lamka Awatar sebox3

No ja grałem kiedys w plemiona mialem 130.000 pkt. :p

Lamka Awatar -=Amatsu=-

Ja też grałem ale mi sie nie znudziła tylko sie na nią wkurzyłe ;]

Lamka

ja mialem ponad 400.000 punktow i przestałem grac i konto sie usuneło ;p na 1 swiecie gralem :D

Lamka

ja grałem na 5 swiatach,ale mialem przerwe i sie konta usuneły...
    teraz zaczołem grac na nowym świecie 34 myśle ze bede tam silnym graczem.

Lamka

Dzięki bardzo mi się przyda ten poradnik :) A i mam pytanie jak postawić komuś???

Spamer z doświadczeniem Awatar d3ny

Żeby postawic komuś gibona, musisz miec więcej niż 10 postów, gdy już będziesz miał 10 i więcej postów w prawym dolnym rogu jest napis "postaw gibona" - naciskasz i postawiasz ;)

Starsza lamka Awatar haqq

żeby komuś postawić ... nie będe pisał tu są dzieci a plemionka spoko gierka grałem kiedys :) z

Tylko niewierze że ty to napisałes :)
    KOCHAM WAS WSZYSTKICH ! !!! (\/) o,O (\/) Steam: hubert941 GG: 10923270