Download Counter Strike 1.6 Non Steam Zwiń / Rozwiń kategorię

Counter Strike 1.6 Non Steam NAJNOWSZY Counter Strike 1.6 Non Steam do pobrania za darmo
Pobierz Counter Strike 1.6
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
    Spamer z doświadczeniem Awatar dexter12

Domyślnie [RS] ZOO Tycoon 2 (PL) + wszystkie dodatki po polsku

ZOO TYCOON 2 (PL)

Zoo Tycoon 2 to kontynuacja bestsellerowej gry, która zdobyła miliony fanów na całym świecie (sprzedano ponad 4 miliony egzemplarzy pierwszej części gry!). Jest to najpopularniejszy na świecie tytuł, który umożliwia stworzenie wymarzonego ogrodu zoologicznego w każdej części świata. Gracz może karmić zwierzęta, budować im zagrody i zarządzać całym Zoo tak, żeby zarówno goście, jak i zwierzęta były zadowolone. Co więcej, w każej chwili może zwiedzić swoje Zoo sam, zrobić zdjęcia ulubionym zwierzakom i pokazać je znajomym na całym świecie! Gra skierowana jest głównie do młodszych odbiorców. Niemniej wątek ekonomiczny i bogactwo zawartych elementów, a przede wszystkim ogromna grywalność sprawiają, że jest to tytuł, który można polecić każdemu.

ZOO TYCOON 2 (PL)

Kod:
     Link został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum.

ZOO TYCOON 2 - NA RATUNEK ZWIERZAKOM (PL)

Kod:

ZOO TYCOON 2 - AFRYKAŃSKIE ZWIERZAKI (PL)

Kod:

ZOO TYCOON 2 - PODWODNY ŚWIAT (PL)

Kod:

ZOO TYCOON 2 - WYMARŁE GATUNKI (PL)

Kod:

PARTY PO 200MB. NOWY UPLOAD-PREMIUM.

Lamka

Domyślnie Odp: [RS] ZOO Tycoon 2 (PL) + wszystkie dodatki po polsku

Nie działają linki do Na Ratunek Zwierzakom.

pro Awatar beRRo

Cytat Zamieszczone przez pelasia91 Zobacz posta
    Nie działają linki do Na Ratunek Zwierzakom.
    Kod:

Lamka

ej mi nie działają Linki Zoo Tycoon 2 pl ma ktoś inne linki???

Lamka

mi tez nie dzialaja te linki, pisze ze plik jest "deleted", skasowany :/

pro Awatar beRRo

Kod:

Lamka

Lightbulb Odp: [RS] ZOO Tycoon 2 (PL) + wszystkie dodatki po polsku

Dzienks szukałem Zoo TYcoon 2 Afrykańskie zwierzęnta i znalazłem

Lamka

Ściągnełam 'Afrykańskie Zwierzaki', wypakowałam i otworzyłam instalacje.Pisze tam, że nie mam zainstalowanej gry Zoo tycoon 2.Co mam robić skoro tą grę mam na kompie?Próbowałam instalować jeszcze raz i jest to samo :/
    Ostatnio edytowane przez amyy12 ; 23-08-2009 o 17:19

Lamka

Możecie mi powiedzieć co mam z tymi linkami zrobić ??? ja chce zoo tycoon 2 zwykłe. Jestem Dzieckiem i nie mam pojęcia co z tymi linkami zrobić. Powiecie ??

pro Awatar beRRo

Cytat Zamieszczone przez Hihahuhi Zobacz posta
    Możecie mi powiedzieć co mam z tymi linkami zrobić ??? ja chce zoo tycoon 2 zwykłe. Jestem Dzieckiem i nie mam pojęcia co z tymi linkami zrobić. Powiecie ??

http://www.forum.wiaderko.com/gry-ko...ga-winrar.html

Spamer

Zoo Tycoon 2 [FULL PL]

producent: Blue Fang Games
    wydawca: Microsoft Game Studios
    dystrybutor PL: CD Projekt
    kategoria: strategiczne / ekonomiczna
    Data Premiery:
    Świat: 12 listopada 2004
    Polska: 17 grudnia 2004
    tryb gry: single / multiplayer
    tryb multiplayer: LAN / Internet
    nośnik: 1 CD
    Wymagania sprzętowe:
    Pentium III 733 MHz, 256MB RAM, karta grafiki 16MB, 900 MB HDD.

Kontynuacja słynnej gry ekonomicznej. Zadaniem gracza jest poprowadzenie własnego zoo. Sequel „Zoo Tycoona” umożliwia zakupienie około trzydziestu gatunków zwierząt. Każde z nich wymaga stałego nadzoru. Gracz musi też zadbać o odpowiednio wyszkolony personel - treserów, sprzątaczy, ochronę czy osoby rozbawiające odwiedzających zoo gości. Do dyspozycji gracza oddano wiele typów budynków. Zabawę zaczyna się od zbudowania klatek dla zwierząt, oprócz tego musimy zadbać o obiekty rozrywkowe czy zwiększające atrakcyjność zoo (latarnie, ławki, ogrody, fontanny, stylowe mosty). Interfejs gry jest uproszczony dzięki czemu w łatwy sposób można manipulować podległymi gruntami. Istotną rolę odgrywają finanse zoo. Gracz musi mieć na uwadze wiele istotnych czynników, między innymi wysokość cen biletów czy pensji zatrudnionych pracowników. Gra oferuje kilka standardowych trybów zabawy: kampanię, sandbox (piaskownica) oraz pozbawiony jakichkolwiek ograniczeń free-form.

Kod:

LUB ( MOŻNA POBIERAĆ NA PRZEMIAN )

2. Zoo Tycoon 2: Na Ratunek Zwierzakom (Zoo Tycoon 2: Endangered Species)

kategoria: strategiczne / ekonomiczna
    Data Premiery:
    Świat: 18 października 2005
    Polska: 24 lutego 2006
    Wymagania sprzętowe:
    Pentium III 733 MHz, 256MB RAM, karta grafiki 16MB, 900 MB HDD.

Endangered Species to pełnoprawne rozszerzenie popularnej, wydanej pod koniec 2004 roku strategii ekonomicznej, pt. Zoo Tycoon 2, w której gracze prowadzili swój własny ogród zoologiczny. Dodatek, jak wskazuje jego nazwa, pozwala osobom zasiadającym przed monitorami komputerów na zajmowanie się najrzadszymi, zagrożonymi wyginięciem, gatunkami zwierząt (ponad tuzin takowych, włączając w to: misie Koala, Orangutany, Szare Wilki, Smoki z Komodo, czy Olbrzymie Żółwie z Galapagos).

Dbanie o zwierzęcych podopiecznych (zapewnie im warunków pozwalających na spokojny rozwój, możliwie jak najbardziej zbliżonych do naturalnych) to tylko jedna strona medalu - druga polega oczywiście na wypracowaniu solidnych zysków finansowych z prowadzonego zoo. Aby odwiedzający mogli dobrze przyjrzeć się życiu rzadkich gatunków, gracze powinni budować rozmaite punkty obserwacyjne, czy nawet mosty sprytnie umieszczone nad wybranymi klatkami. W grze pojawiła się także opcja zabrania turystów na samochodową przejażdżkę i obserwacji specyficznych zachowań zwierząt z bliskiej odległości, co w znaczący sposób wpływa na zarabiane pieniądze (im bardziej zadowolony klient, tym częściej i tym więcej środków zostawia w kasach zoo). Trochę gotówki warto również zainwestować w wybudowanie centrum edukacyjnego, w którym to zwiedzający mogą poznać wszelkie informacje dotyczące wymierających gatunków. Ponadto, twórcy opisywanego rozszerzenia wprowadzili szereg nowych zadań do wykonania w trybach: Campaign i Freeform.

Kod:

3. Zoo Tycoon 2: Afrykańskie zwierzaki (Zoo Tycoon2: African Adventure)

Kategoria: strategiczne / ekonomiczne
    światowa data premiery: 22 maja 2006
    data wydania w Polsce: 27 października 2006
    wymagania sprzętowe: Pentium III 733 MHz, 256MB RAM, karta grafiki 16MB, 900 MB HDD

Zoo Tycoon 2: African Adventure to kolejne oficjalne rozszerzenie drugiej części gry strategiczno-ekonomicznej, stawiającej nam za cel prowadzenie ogrodu zoologicznego z najwyżej półki. Jak mówi sam tytuł, addon wprowadza do świata cyklu scenerie i zwierzęta rodem z kontynentu afrykańskiego.

W sumie możemy opiekować się i pokazywać zwiedzającym 20 premierowych gatunków, pochodzących z Afryki, w tym: białe nosorożce, ptaki zwane sekretarzami (secretary bird), antylopy bongo i hieny pręgowane. Zadbano rzecz jasna o to, aby osobniki poszczególnych gatunków zachowywały się tak, jak autentyczne zwierzęta (antylopy gromadzą się w stada itp.) Dzięki Zoo Tycoon 2: African Adventure nasz park może wzbogacić się również o nowy rodzaj ekspozycji hodowanych zwierząt. Mowa o mini safari, które pozwala odwiedzającym poruszać się Jeepami po specjalnych, sztucznie stworzonych sawannach, gdzie żyją zwierzęta. W dodatku pojawiają się też premierowe budynki i schematy wystroju o wyglądzie nawiązującym do kontynentu afrykańskiego, słynącego m.in. z olbrzymich pustyń. Wraz z tymi nowościami gracze otrzymują pakiet premierowych misji i zadań do wypełnienia, jak również całą kampanię.

Kod:

4. Zoo Tycoon 2: Podwodny świat (Zoo Tycoon 2: Marine Mania)

Kategoria: strategiczne / ekonomiczna
    światowa data premiery: 17 października 2006
    data wydania w Polsce: 15 lutego 2007
    wymagania sprzętowe: Pentium III 733 MHz, 256MB RAM, karta grafiki 16MB, 900 MB HDD

Zoo Tycoon 2: Marine Mania to kolejny (po African Adventure) dodatek do tej, bardzo popularnej serii gier ekonomicznych. Tym razem twórcy gry, w poszukiwaniu nowych atrakcji, postanowili zajrzeć w głąb oceanów. W dalszym ciągu podstawowym zadaniem jest zarządzanie i rozbudowywanie zoo (nie zapominając o zarabianiu na tym), ale zgodnie z regułami rynku, pojawiło się sporo nowości względem podstawowego Zoo Tycoon 2.

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o dwudziestu gatunkach nowych zwierząt. Dzięki najświeższemu dodatkowi, możemy wejść w posiadanie takich gatunków jak potężne orki, delfiny butlonose, płaszczki czy tez majestatyczne żółwie morskie. Twórcy gry zadbali również o to byśmy mogli uczynić nasze obiekty bardziej zróżnicowanymi – dodano nowe elementy krajobrazu, budynki, atrakcje dla gości i tym podobne.

Ciekawym pomysłem jest także zwiększenie poziomu interakcji z własnymi podopiecznymi. W Marine Mania możemy pracować ze zwierzętami nad stworzeniem układów choreograficznych, na przykład nauczyć delfiny skoków przez obręcze lub „spacerowania” na ogonie. Takie przedstawienia są znakomitym sposobem ściągnięcia większej ilości gości, co przekłada się bezpośrednio na stan przychodów.

Wymienione powyżej elementy, plus nowe scenariusze (autorzy dodali ich dziesięć), sprawiają, że rozgrywka nabiera większej głębi. Podstawowa wersja gry jest wymagana by móc cieszyć się nowościami, a dzięki temu, że sposób rozgrywki niewiele się różni od znanego z poprzednich tytułów, zabawę możemy rozpocząć bez konieczności dłuższego oswajania się ze sterowaniem.

Kod:

5. Zoo Tycoon 2: Wymarłe gatunki (Zoo tycoon 2: Extinct Animals)

kategoria: strategiczne / ekonomiczne
    światowa data premiery: 16 października 2007
    wymagania sprzętowe: Pentium III 1 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza), 600 MB HDD, Windows 2000/XP

Zoo Tycoon 2: Extinct Animals to kolejny dodatek do Zoo Tycoon 2, strategii ekonomicznej, w której zadaniem gracza jest prowadzenie własnego ogrodu zoologicznego. Jak wskazuje podtytuł, tym razem rozszerzenie koncentruje się na przedstawieniu wymarłych już gatunków zwierząt. Za developing ponownie odpowiada studio Blue Fang Games, natomiast wydawcą jest Microsoft Games Studios.

Twórcy chwalą się, że Extinct Animals to największy dodatek do Zoo Tycoon 2 ze wszystkich, jakie do tej pory się ukazały. Główną nowością w tym rozszerzeniu jest ponad 30 nowych gatunków zwierząt. Są tu między innymi tygrysy tasmańskie, ptaki Dodo (nazywane też gigantycznymi gołębiami), ale znajdą coś dla siebie również miłośnicy paleontologii, bowiem nie zabrakło dinozaurów, z T-Rexem na czele.

W grze musimy się koncentrować na zapewnieniu jak najlepszych (bliskich naturalnym) warunków zwierzętom. Opieka nad nimi to jednak nie wszystko – równie ważne jest sprawne rozbudowywanie zoo, którym zarządzamy. W końcu ogród zoologiczny jest dla turystów, więc musimy zrobić wszystko, aby zostawiali w naszym ogrodzie jak najwięcej pieniędzy i byli skłonni wracać do niego.

Interfejs gry jest prosty w obsłudze i powinni poradzić z nim sobie nawet początkujący fani strategii ekonomicznych. Dzięki trójwymiarowej grafice widać jak na dłoni zachowania zwierząt i odwzorowane zgodnie z rzeczywistością ich nawyki. Możemy dowolnie obracać i przybliżać kamerę, więc żaden szczegół nie powinien umknąć naszej uwadze. Ciekawą opcją jest też to, że możemy wcielić się w zwiedzającego zoo i z jego poziomu zobaczyć jak prezentuje się efekt naszych prac. Da się też robić zdjęcia i umieszczać je w specjalnych galeriach.

Kod:

6. Zoo Tycoon 2 - crack no cd (podmieniamy plik ktory jest w folderze z oryginalnym z gry, ale dopiero po instalacji WSZYSTKICH DODATKÓW)

Kod:
    Kod:
    Instalujemy wszystko w następujacej kolejności:

1. Zoo Tycoon 2: podstawa
    2. Zoo Tycoon 2: Na Ratunek Zwierzakom (Zoo Tycoon 2: Endangered Species)
    3. Zoo Tycoon 2: Afrykańskie zwierzaki (Zoo Tycoon2: African Adventure)
    4. Zoo Tycoon 2: Podwodny świat (Zoo Tycoon 2: Marine Mania)
    5. Zoo Tycoon 2: Wymarłe gatunki (Zoo tycoon 2: Extinct Animals)
    6. Zoo Tycoon 2 - crack no cd (podmieniamy plik ktory jest w folderze z oryginalnym z gry, ale dopiero po instalacji WSZYSTKICH DODATKÓW)

Informacja dla tych, którzy mają problemy z instalacją dodatków:

W przypadku problemów z instalacją (na ogół związaną z ponowną instalacją gry, bądź niewłaściwą kolejnością instalacji dodatków do gry) postępujemy wedle poniższych instrukcji:

Pomoc Techniczna - Zoo Tycoon 2

Kiedy chcę zainstalować dodatek do Zoo Tycoon 2, instalator chce odinstalować aplikację.

1. Odinstaluj grę Zoo Tycoon 2
    2. Uruchom plik hotfix dla gry
    3. Postępuj zgodnie z instrukcją instalatora łatki
    4. Zainstaluj grę oraz dodatki w kolejności podanej powyżej.