Download Counter Strike 1.6 Non Steam Zwiń / Rozwiń kategorię

Counter Strike 1.6 Non Steam NAJNOWSZY Counter Strike 1.6 Non Steam do pobrania za darmo
Pobierz Counter Strike 1.6
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
    Lamka

Domyślnie Przeczytam Wszystkich

Chciałbym przedstawić strone internetową. Właśnie dostałem zestaw do gry w darta z tarczą elektroniczną Wszystko polega na czytaniu artykułów. Za jeden artykuł dostajesz od jednego do trzech punktów. Idzie bardzo szybko :) Klikasz w stronę, wybierasz artykuł, jak się wyświetli nie musisz czytać, ponieważ już został naliczony punkt za samo otworzenie strony. W ciągu dnia zbieram punkty ok. pół godziny a po siedmiu dniach mam już ponad 800 pkt. Każdy kto zarejestruje się z czyjegoś zaproszenia dostaje na początek 100 pkt. Chcesz? Zarejestruj się z mojego zaproszenia Kliknij

Lamka

Thumbs up Odp: Przeczytam Wszystkich

witam wszystkich zainteresowanych stroną lojalnościową Przeczytam Wszystkich.pl jest to strona na której zarabiamy punkty poprzez czytanie artykułów zachęcanie znajomych do odwiedzania tej strony . punkty zbieramy jeszcze za wiele innych rzeczy . na początek dostajemy 100 pkt . moim zdaniem jest to strona nieco podobna do strony lockerz.com tylko ze na tej stronie jest troszke mniej nagród do wyboru jecz punkty punkty zbiera sie szybciej . jeśli jesteś zainteresowany to wejdż i sie przekonaj to nic nie kosztuje wystarczą dobre chęci i chwilka wolnego czasu , nakłaniam bo naprawde warto ,i powtarzan jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie na email sunrise1992@interia.eu zpraszam :)

Lamka

Domyślnie Odp: Przeczytam Wszystkich

Witam,
    Przeczytam wszystkich to bardzo ciekawa oferta "zarobku w internecie". Przypomina trochę wszelkiego rodzaju buxy. Tutaj zasada jest podobna. Klikamy na strony reklamodawców i czytamy ich artykuły(już samo wyświetlenie strony jest liczone jako przeczytanie co warto wiedzieć żeby zwiększyć szybkość nabijana punktów). Jedyną różnicą jest to że naszym wynagrodzeniem za "pracę" są nagrody typu doładowania do telefonu, sprzęt elektroniczny i inne gadżety. Jednak jeżeli komuś bardzo zależy to nagrody można łatwo spieniężyć(np doładowanie do telefonu sprzedać koledze - taka praktyczna rada)

Za każdy przeczytany artykuł dostajemy punkt a każdy reklamodawca określa limit punktów na godzinę(więszkość limitów to 3 pkt na godzinę i 5 pkt na dzień)
    Stron na których możemy zbierać punkty jest około 100 i cały czas dochodzą nowe. Łatwo możemy sobie policzyć że dziennie możemy zdobyć nawet 500 pkt.
    Punkty możemy też zbierać za odpowiedzi na pytania konkursowe(każda odpowiedź to 2 pkt a możliwość na odpowiedz na nowe pytanie mamy po zdobyciu kolejnych 10 pkt). Czyli możemy jeszcze zdobyć 100 pkt dziennie za pytania.
    Dodatkowo na start dostajemy 100 pkt.

A teraz małe przeliczenie punktów i nagród na plny:) Najtańszą nagrodą jest doładowanie za 5 zł za 750 pkt. po przeliczeniu wyjdzie nam że jeden punkt to 0,007 zł. W sumie przy pierwszej nagrodzie to tak nie za dużo i poniżej standardu buxowego. Jednak sytuacja zmienia się ze wzrostem wartości nagród. Doładowanie za 50 zł to koszt 5200 pkt więc w przeliczeniu 1 pkt warty jest 0,097 zł. Doładowanie za 100zł to 10000 pkt i tutaj już dochodzimy do standardu czyli 0,01 zł za klika.
    Każdy może sobie przeliczyć że serwis zapewnia możliwość większego zarobku niż buxy a działą na podobnej zasadzie. Oczywiście nagród jest dużo więcej o różnej wartości jednak przedstawiłem te które najłatwiej przeliczyć na plny i najłatwiej spieniężyć.

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany to zapraszam serwis jest wypłacalny:
    PrzeczytamWszystkich.pl

Jeżeli uważasz że pomogłem ci w jakiś sposób i zachęciłem do rozpoczęcia zarabiania z serwisem to proszę o rejestrację z reflinka. Dodatkowo dostaniesz 100 pkt.

PrzeczytamWszystkich.pl

Jest jeszcze oferta dla osób które chcą zareklamować swój serwis. Jeżeli ktoś posiada stronę internetową to myślę że taka reklama zwiększy oglądalność a na pewno część osób zainteresuje tematyką. I jeżeli ktoś chciałby reklamować serwis to proponuję wejście z tego linka(dzięki temu jest rabat 25% o czym można przeczytać na stronie)
    PrzeczytamWszystkich.pl - program lojalnościowy
    http://nagrodyzapunkty.yo24.pl/
    Zobacz gdzie można w internecie wygrać ciekawe nagrody.

Lamka

Mam propozycję. Każdej osoba która zarejestruje się w serwisie z mojego reflinka w zamian oferuję rejestrację w innym bezpłatnym serwisie lub zagłosowanie w jakimś konkursie. Oferty proszę składać na PW lub w temacie.

Zapraszam do współpracy:
    PrzeczytamWszystkich.pl
    http://nagrodyzapunkty.yo24.pl/
    Zobacz gdzie można w internecie wygrać ciekawe nagrody.

Lamka

Informacje dotyczące serwisu przeczytam wszystkich -> ...::: KLIK !!! :::...

Lamka

Czytasz = zbierasz punkty !!!

Wymieniasz na nagrody

Czytajac artykuły w serwisach punktowanych naliczane sa twoje punkty .
    Dodatkowe punkty zbierasz odpowiadajac na pytania konkursowe.
    KLIKNIJ TUTAJ SKOPIUJ I WKLEJ ZAREJESTRUJ SIE !!! WARTO !
    PrzeczytamWszystkich.pl

i zarejestruj sie na starcie dostaniesz 100 punktów.
    TO NIC NIE KOSZTUJE!!!
    CZYTASZ _ ZBIERASZ _ WYMIENIASZ NA CENNE
    NAGRODY

Lamka

Czytasz = zbierasz punkty !!!

Wymieniasz na nagrody

Czytajac artykuły w serwisach punktowanych naliczane sa twoje punkty .
    Dodatkowe punkty zbierasz odpowiadajac na pytania konkursowe.
    KLIKNIJ TUTAJ:
    PrzeczytamWszystkich.pl

i zarejestruj sie na starcie dostaniesz 100 punktów.
    TO NIC NIE KOSZTUJE!!!
    CZYTASZ _ ZBIERASZ _ WYMIENIASZ NA CENNE
    NAGRODY

Lamka

Talking Odp: Przeczytam Wszystkich

[SIZE="6"]A teraz UWAGA!!!! bo widzę że sobie jaja robicie. Po zarejestrowaniu się z mojego linku,i zdobyciu chociaż jednego punktu (żebym widział was w zanjomych) PRZESYŁAM INSTRUKCJĘ JAK ZDOBYĆ 200 - 300 punktów na dzień. Po rejestracji piszcie na maila hubcio0011@o2.pl. LINK - http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=c9cd19fb0ba84904bdaf127515a279f3. UWIERZCIE MI ZE NAPRAWDE WARTO. Wystarczy posiedziec ok 15 minut dziennie i ma sie pewne 200 punktow. Po zdobyciu 600 punktów piszcie o podanie dalszych instrukcjii w których napisze jak można szybko odpowiadac na pytania konkursowe!!!!!!!!. Pozdrawiam, aha i nie radze słuchac kolegow ktorzy sie wypowiadali wczesniej na ten temat gdyz pisza kompletne bzdury. Nie ma takowego sposobu na przeczytam-wszystkich.pl, ale znalazlem wielkie ulatwienie.[/SIZE]

Lamka

Witam,
    chcę polecić stronkę przeczytamwszyskich.pl jest to program lojalnościowy, a nagrody zdobywa się przez poświęcenie chwilki i przeczytanie artykułów. Nie tylko w ten sposób zdobywasz wiedzę ale także bardzo ciekawe nagrody. Wystarczy na prawdę niewiele. PO tygodniu czytania można już dostać doładowanie na komórkę ale to nie wszystko! Można zdobyć także odtwarzacze MP4, książki, a nawet Notebooka!! Polecam gorąco!! Rejestracja jest bardzo prosta należy kliknąć w ten link

http://przeczytamwsz...045d91b43ede1f8

a już na starcie otrzymasz 100 pkt. Przekonaj się że warto.
    Polecam

Lamka

Thumbs up Odp: Przeczytam Wszystkich

[SIZE="4"][/SIZE] Witam,
    chcę polecić stronkę przeczytamwszyskich.pl jest to program lojalnościowy, a nagrody zdobywa się przez poświęcenie chwilki i przeczytanie artykułów. Nie tylko w ten sposób zdobywasz wiedzę ale także bardzo ciekawe nagrody. Wystarczy na prawdę niewiele. PO tygodniu czytania można już dostać doładowanie na komórkę ale to nie wszystko! Można zdobyć także odtwarzacze MP4, książki, a nawet Notebooka!! Polecam gorąco!! Rejestracja jest bardzo prosta należy kliknąć w ten link

PrzeczytamWszystkich.pl

a już na starcie otrzymasz 100 pkt. Przekonaj się że warto.
    Polecam

Lamka

UWAGA!!!
    Tylko z tego linka na start aż 150 punktów, wystarczy, Ze wpiszecie kod promocyjny LOCK, w tym programie za otwieranie reklam dostajecie punkty, które wymieniacie na cenne nagrody!!!pomagam kiedy pojawicie sie na liście moich znajomych, znam wiele sposobów na szybsze zdobywanie punktów, które wam prześle, tylko musicie zarejstrować się z tego linka,warto, pozdr.:

http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=c4c7000cc9b84613b659972e7ccb8351
    Ostatnio edytowane przez mati__288 ; 03-03-2010 o 21:22

Starsza lamka

Nowe Adresy IP serwerów csnemore.pl: USZATEK[FFA] : 188.191.200.23:27015
    Uszatek[BF/FFA]: 188.191.200.24:27015