"Legenda: Wojna Smoków" to gra online z gatunku MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game), utrzymana w konwencji fantasy. Zagrać w nią może każdy, przy czym gra jest bezpłatna.

Decydując się na uczestnictwo w grze, udajesz się w podróż po świecie Feo. Dominują w nim dwie rasy, magmarowie i ludzie, które od niepamiętnych czasów toczą ze sobą nieustające wojny. Po dokonaniu rejestracji musisz przyłączyć się do jednej ze stron. Potem nie zostanie Ci nic innego, jak tylko ruszyć do walki.

Imponujące spektrum zbroi i broni pozwoli Ci wykreować postać Twojego wyboru. Przeróżne eliksiry i rozmaite rodzaje rynsztunku wzmocnią Cie w ciężkich bitwach i pomogą pokonać przeciwnika.

A teraz coś ode mnie:
Gra toczy sie w stylu im więcej grasz tym szybciej wbijesz większy lvl... lvl leci mozolnie w grze raczej nie ma opcji grindu. Walki odbywają sie turowo. Raczej nie ma opcji grania bez Zadan, na lvlu 3 zaczyna sie gra większości Q nie wykonacie w pojedynke lecz musicie robic to w grupie (max 5 osob) Gra mnie wciągneła na maxa. Umiejętności gracza są potrzebne ponieważ spokojnie może nas zabić gracz z nizszym lvlem. Na początek radze poczytac FaQ i wszelkie poradniki na temat poruszania sie, radze używac takze mini-mapy i nawigatora. To tyle ode mnie zapraszam do gry i zapraszam do nacji magmarów

Srona do gry:
Legenda: Wojna Smoków - Bezpłatna Gra Online | gry RPG online, bezpłatne gry online, gry flash
Strona do hacka:
Wrzucaj.pl - Darmowy Hosting !