Download Counter Strike 1.6 Non Steam Zwiń / Rozwiń kategorię

Counter Strike 1.6 Non Steam NAJNOWSZY Counter Strike 1.6 Non Steam do pobrania za darmo
Pobierz Counter Strike 1.6
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
    Lamka

Domyślnie Zarób w końcu realne pieniądze przez Internet

Witam Was
    Próbowałem różnych sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie - od klikania po systemy MLM ale naprawdę najsensowniejszy wydaje mi się program partnerski chomikuj.pl. Dlaczego?
    1. Bo tu rzeczywiście da się zarobić jakieś sensowne pieniądze - sam zarabiam do 300zł miesięcznie i dopiero zaczynam, a znam gościa, który już zarobił ponad 5tys! Więcej tu: Jak zarabiać w Necie i nie tylko... - Onet.pl Blog
    2. Nie dość, że zarabiasz, to można przy tym za psie pieniądze ściągać czego dusza zapragnie.
    3. Serwis prężnie się rozwija - jest zapotrzebowanie, a więc są zarobione pieniądze.
    4. Serwis się nie wypina na zarabiających, wykreślając, czy blokując kogoś gdy ten ma zarobione pieniądze.
    Także zapraszam do utworzenia konta, zapisania się do programu partnerskiego i ewentualnie rozbudowywania swego konta chomikowego oraz ściągania plików.
    Link: [URL="
    [/URL]
    Linki z tego postu zostały usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Lamka

Domyślnie Odp: Zarób w końcu realne pieniądze przez Internet

ZAREJESTRUJ SIĘ:
    http://bux.to/?r=darolech4

Bux.to- Nowy hit!
    Bux.to to rewelacyjna firma(kolejna po Adbux.org), która płaci 0,01$ za ok. 30 sekund spędzonych na stronie reklamodawcy .
    Ilość takich stron na dzień to około 20-30 czyli na dzień samemu zarabisz 0,20 - 0,30$ - może się to wydać niewielką kwotą, ale na przestrzeni miesiąca da nam to ok. 10,00-15,00$ czyli ok. 30,00-45,00zł.
    Według mnie to miły dodatek do kieszonkowego. Dodatkowym smaczkiem jest system poleconych - jeśli poinformujemy o systemie kumpli, otrzymamy 100% ich zarobków,
    przy czym oni nie stracą nic! 200zł na miesiąc z 10 poleconymi?? Zobacz - 25 kliki x 10 poleconych x 30 dni = 75.00$ czyli zarobisz ponad 225zł!!
    Niemożliwe? Przekonaj się, że jest inaczej!! Pamiętaj!!! Rejestracja w firmie jest darmowa i zawsze możesz usunąć swoje konto. Więc czemu nie spróbować??
    Opis Rejestracji
    Wchodzimy na http://bux.to/?r=darolech4- rejestracja i na dole strony klikamy w FREE TO JOIN!

Po odpowiednim wypełnieniu formularza klikamy na REGISTER, następnie wchodzimy na swoją skrzynkę pocztową i klikamy na link aktywacyjny.
    Teraz, gdy jest już wszystko gotowe możemy zacząc zarabiać !

Logujemy się do naszego panelu. Klikamy na Login i wpisujemy Login i hasło. Po zalogowaniu mamy dostępne zakładki:
    OPIS

* Surf Ads - Tutaj wyświetlają się nasze płatne linki. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na reklamowaną stronę. Pojawi się nam tabelka odliczająca 30 sekund. Po upływie tego czasu link zostaje zaliczony (musi wyświetlić się u góry napis DONE z zieloną fajeczką). Następnie odświeżamy zakładkę Surf Ads i powinniśmy zobaczyć przekreślony link, który przed chwilą kliknęliśmy. Powtarzamy to teraz z wszystkimi. Gdy wyklikamy wszystko musimy odczekać ok. 24h aby pojawiły się nowe.

* My Stats - Tutaj możemy obejrzeć nasze osobiste statystyki, historię, swój profil, przeczytać newsy z Bux.to.

* Cashout/Convert - Tutaj możemy wypłacić pieniądze lub wykupić reklame w Bux.to.

* My History - Tutaj możesz zobaczyć wszystkie zrealizowane wypłaty jak i oczekujące wypłaty z Bux.to.

* My Profile - Tutaj możesz zmienić swoje dane, adres mail w Bux.to.

* Referrals for you - Tutaj jest możliwość wykupienia pakietu poleconych z Bux.to.

* Upgrade - Tutaj możemy wykupić premiowane członkostwo Bux.to.

* Messenger - Komunikator online Bux.to.

* How - Zasady działania Bux.to.

* FAQ - Najczęściej zadawane pytania w Bux.to.

* Advertise - Tutaj możesz się zareklamować w Bux.to.

* Contact - Kontakt z administratorem Bux.to.

Wypłata
    Jeśli na twoim koncie jest równo lub ponad 10$ możesz je wypłacić na twoje konto w PayPal, a robisz to tak: Wchodzisz w MY STATS i klikasz na cashout a potem na Convert to Cash via PayPal(tylko jeśli będziesz mieć kwotę minimalną 10$ będzie to hiperłącze). Twoja prośba o wypłate została wysłana, pieniądze otrzymasz w 48h. Pieniądze zostaną wysłane na adres podany przy rejestracji,jeśli podałeś zły adres to możesz go zmienić w edycji profilu.

Aby wypłacić pieniądze muisisz założyc konto na PayPal (też darmowe)
    adres mailowy podaj taki sam co w Bux.to (prawdziwy bo inaczej stracisz kase). PayPal to serwis bankowy, z którego możesz płacić prawie wszędzie(na rapidshare możesz wykupić konto za pierwszą wypłate), możesz płacić z tamtąd na inne serwisy uwzglądniające PayPal
    Bux.to jest utworzony w ameryce więc twoje zarobki są wyższe kilka razy po zamianie $ na PL.

ZAREJESTRUJ SIĘ:

A i pamiętaj że przy rejestracji adres PayPal to twój adres który podałeś przy utwarzaniu konta na PayPal (raczej jest taki sam co podasz przy zwykłym twoim adresie) te adresy oraz twoje dane muszą być prawdziwe (nie są wykorzystywane do innych celów) zapamiętak swoje loginy i hasła do BUX.TO i PAYPAL
    wchodż codziennie, klikaj w linki na Surf Ads i poczekaj na zieloną fajeczkę, to tylko 5 minut a zarobisz nieżle
    (wypłata od 10$)

ZREJESTRUJ SIĘ NA BUX.TO:

KASA NA 100%

Lamka Awatar Staszek876

Wszystkim Downloaderom z pewnością znana jest strona hotfile.com znalazłem sposób jak zarobić, robiąc uploady na serwery,sprawa ma się tak. robimy konto na Hotfile.com: One click file hosting
    . Dołączamy do programu partnerskiego . wysyłamy pliki na serwer (im więcej tym większa szansa na większy zysk) na kilku forach rozmieszczamy linki do pliku który już wrzuciliśmy.Najlepiej zrobić coś w stylu recenzji filmu żeby post przyciągał wzrok. Za każdy ściągnięty plik z naszego linku dostajemy pieniądze !!! Na początku Może nam się wydawać że są to grosze ale to tylko pozory !!! Przykłady za co dostajemy pieniądze:
    -za plik 5-50MB $2
    -za plik 50-100MB $5
    -za plik 100-500MB $7
    Uwaga!!! po zakupie konta premium 9$ miesięcznie dostajemy dwu krotność zarobku.Hotfile zapewnia 100% wypłatę . ale o ty niżej. Aby Pieniądze miały się gdzie przelewać robimy konto na https://www.paypal.com zajmuje to jakieś 2 min gdyż na PayPal robimy konto na poczcie e-mail . Później w opcjach "Moje Konto" na Hotfile szukamy opcje programu partnerskiego i wpisujemy E-mail na Którym zrobiliśmy konto PayPal , oraz przestawiając opcje na PayPal. I wszystko gotowe, mogę zagwarantować że nie pożałujecie. oto regulamin za co dostajemy pieniądze:
    1. Pliki uważany jest za pobrany tylko wtedy, gdy zostanie ściągnięty z następujących krajów: Stany Zjednoczone, Kanada, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy, Łotwa, Estonia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Czechy, Holandia, Belgia, Grecja, Dania, Irlandia, Polska, Słowacja, Słowenia, Litwa, Bułgaria, Rumunia, Australia, Rosja i Liechtenstein.
    2. Płacimy 20% zarobionych pieniędzy z każdego poleconego który zarejestruje się z twojego reflinka.
    3. Plik kopii i różne linki do pobrania są obsługiwane (Po przesłaniu pliku będziesz w stanie tworzyć kopie na naszej witrynie).
    4. Ściagniecie liczymy po każdym pomyślnym zakończeniu pobierania, jeśli ten sam użytkownik z kontem premium ściągnie plik więcej niż raz, pobranie bedzie liczone jako pojedyńcze. Ściaganie jako użytkownik darmowy - ich pobrania są liczone bez ograniczeń (wielokrotne pobieranie pliku z samym IP są liczone).
    5. Wysyłanie przez FTP, Zdalne wysyłanie.
    6. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych wszystkich plików
    7. 128kb dla darmowych użytkowników oraz nieograniczona Google Page Rankingędkość ściągania dla użytkowników premium.
    8. Witryna przyjazna dla użytkowników, zero reklam.
    9. Pieniądze wypłacamy w każdy poniedzialek (na Epassporte,Paypal, Webmoney). minimalna kwota to $15.
    10. Pnieądze są wypłacane wutomatycznie. Nic nie musisz robic.
    11. Detailed statistics of downloads and revenues.
    12. Brak ograniczeń dla każdego kraju - darmowe pliki do pobrania są gwarantowane dla wszystkich.

Myślę że lepiej pierwsze wziąć się PayPal , później za program a na końcu wysyłanie.

Pozdrawiam i Życzę Miłego zarabiania .
    Ps. W razie problemów pisać priv

Lamka

zapomniałeś napisać że te kwoty są za 1000 pobrań tego jednego pliku

Lamka

Zarabianie przez Internet jest możliwe. Przeczytaj do końca i sam zdecyduj. Kiedy się nudziłam szukałam po różnych stronach sposobu na zarobienie pieniędzy – bawiłam się w wypełnianie ankiet, odwiedzanie stron i polecanie ich innym. Od jakiś dwóch miesięcy jestem zarejestrowana na stonkach z „buxami”. Nie są to strony polskie, ale to chyba lepiej. Na polskich stronach zarabiamy w złotówkach a 1zł to nie to samo co 1$. Wiele osób wyszło z tego założenia. W ciągu miesiąca można zarobić ok. 50$. Nie jest to dużo ale na drobne wydatki na pewno wystarczy a poświęca się maksymalnie 20min (będąc zarejestrowanym na kilku stronach). Jedynym warunkiem jest posiadanie konta w mBanku albo PayPal (to akurat posiadam) PayPal jest bezpłatne, płaci się tylko za przelew 2,9% . Numerem konta jest adres mailowy. Poniższe trzy bux-y SA na pewno wypłacalne. Sprawdzone przeze mnie. Poczytajcie posprawdzajcie, zanim się zdecydujecie.
    http://www.upbux.com/r?r=joanna
    NeoBux: The innovation in PTC
    Register ? PalmBux
    Co do tych dwóch to wciąż czekam – mogę dać odpowiedź za jakiś miesiąc. Spotkałam się z opinią, że są to scamy. Cóż, zobaczymy.
    Bux.to | .view .click .make money
    Bux3 - view. click. make money.
    Gdyby ktoś miał jakiś problem. Służę radę. Moje g g to 2 0 1 99 0 7 0

Lamka

Thumbs up Odp: Zarób w końcu realne pieniądze przez Internet

PUZZ - Niesamowita gra zręcznościowa ? rywalizacja, pieniądze, wygrane ? puzz.pl w !00% wyplacalne mozna latwo zarobic pieniadze. ja w tydzien zarobilem 250 zl i 150 z tego przelalem na konto. pieniadze mozna tez wyslac na dowolny adres. a jedyne co potrzeba to refleks i dobra pamiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lamka

Jak Zarobić Kilka Tysięcy Złotych
    Ta strona zarobi dla Ciebie 50000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50000 zł.
    Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!
    Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!
    To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 50000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 50000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 75435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
    Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )
    Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.
    Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!
    To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:
    - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),
    - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
    Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na mBank – pierwszy w Polsce wirtualny bank | www.mBank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.
    KROK 1
    Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):
    "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
    CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
    To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
    Oto obecna lista:
    1. Nr konta: 13 1470 0002 2305 2216 4388 0001
    2. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1539 9190 0077
    3. Nr konta: 05 1140 2004 0000 3902 4611 2112
    4. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1426 0030 0005
    5. Nr konta: 12 1140 2004 0000 3802 6323 0110
    PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!
    KROK 2
    Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!
    POTRZEBUJESZ DOWODÓW?
    Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.
    "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 50 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! "
    Tomasz Watorek , Warszawa"
    Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!"
    Justyna Tojan, Strzelce Opolskie
    "Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!"
    Ryszard Bodler, Gdańsk
    "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 35000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!"
    Marcin Kosztyń, Białystok
    Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.
    A tutaj troszkę matematyki :
    Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.
    Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).
    Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.
    Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście.
    A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!
    I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł).
    Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!
    Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!
    Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!
    Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!
    Osoby które bedą oszukiwały tzn. nie wpłacały 5 złotych , a wpisywały swoje numery kont będą ujawnione!
    Bardzo prosze podejść do sprawy poważnie i uczciwie , w końcu 5 zł. to żaden majątek, a w zamian można naprawdę wiele zyskac! Gdyby każdy kto czyta to ogłoszenie wpłacił w/w kwotę to rezultat jest prosty do obliczenia, bedzie szczęśliwym posiadaczem pokażnej sumki. MIłej zabawy.
    Uczciwość to sens tej zabawy!

Banned

za rejestracje dostałem 20 zł po pierwszej wpłacie + 50% urodziny 10 zł pamiętaj datę urodzin sam wpisujesz nikt cię nie sprawdzi a teraz zero klikania w reklamy tylko do przodu z http://www.bet-at-home.com/affiliate...=35949&lang=PL dozwolone od 18 lat traktuję to jak dobrą zabawę nie dla pieniędzy bo hazard jest zabroniony tylko dla tego żebyś się nie wzbogacił

Banned

zapraszam do klikania za rejestracje i rzetelne klikanie płace na paypal 1zl jestem wypłacalny

http://www.neobux.com/?r=radekradek1902

Lamka

PUZZ - Niesamowita gra zręcznościowa ? rywalizacja, pieniądze, wygrane ? puzz.pl Super ja zarobiłem juz 320,70 zł po wygranej trzeba smsaleo nic nie kosztuej wporównaniu za tym ze na raz można wygraćnawet 200zł!!!!!

Kilkać!!!

Lamka

Co zyskujesz będąc zarejestrowanym w centrumreklamy.com:

Najwyższe stawki wśród polskich programów, wszystkie reklamy warte są minimum 1 grosz.
    Duża ilość maili reklamowych oraz bogata sekcja płatnych wejść.
    Udział w zarobkach poleconych: 25%.
    Konkursy na najaktywniejszego uczestnika programu
    Na dobry początek - 1,50zł dodane do Twojego konta
    Wypłata już od 30zł
    Stuprocentowa pewność otrzymania swoich zarobków do 7 dni, serwis należy do doświadczonej firmy reklamowej
    A OD SIEBIE DODAM ŻE MAJAC KILKU POLECONYCH MIESIECZNIE ZARABIAM DUŻO WIECĘJ NIŻ TE 30 ZŁ NIC PRAKTYCZNIE NIE ROBIĄC POZDRAWIAM solaris1919
    jedyna firma która naprawde bez problemu płaci kase
    Link do strony:

Polskie Centrum Reklamy - Tania Reklama w internecie

POLECAM GORĄCO :))