Download Counter Strike 1.6 Non Steam Zwiń / Rozwiń kategorię

Counter Strike 1.6 Non Steam NAJNOWSZY Counter Strike 1.6 Non Steam do pobrania za darmo
Pobierz Counter Strike 1.6

Hashjama CS:GO [TP] Zwiń / Rozwiń kategorię

Zapraszamy na nowy serwer Hashjama Counter Strike:Global Offensive Team Play

HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176

status serwera HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176 połącz

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
    el Wymiataczos Awatar Szantu

Domyślnie Odp: Jak zaczac znajomosc ?

Co to za romantyzmy przez internet, po prostu do niej napisz czy nie chciała by się z Tobą spotkać, a nie kombinowanie i pytanie sie ludzi co do niej zagadać bo po co Ci to? ludzie Ci przez internet pomogą, w końcu dojdziesz do celu uda Ci się z nią spotkać, ale wtedy co do niej powiesz? jak zagadasz? Wtedy już nie bedziesz miał nikogo do pomocy, próbuj sam, a nie z pomocą innych.

Pozdrawiam Szantu

prt
    prt jest nieaktywny
    Spamer z doświadczeniem Awatar prt

Najlepiej jak byś wiedział co lubi czym sie interesuje to wtedy przynajmniej wiesz o czym z nia rozmawiac ;]

el Wymiataczos Awatar 'ERR.!

Najlepiej to by zrobil tak jak szantu napisal ;)
    My mozemy Cie tylko pokierowac, a sam bedziesz musial do niej napisac. Bo co jesli juz sie z nia spotkasz ? Wiedzialbys o czym gadac ?

Lamka

Zaproś ją do kawiarni ;))) potem idź z nią do parku ! Na 2 dzień jeśli jej się podobało kup jej kwiaty !!! Najlepiej Róże z tulipanami !

el Wymiataczos Awatar Szantu

Róże z tulipanami?
    Chyba Ci się coś pomieszało...

el Wymiataczos Awatar 'ERR.!

1inteligent ze tak spytam niedyskretnie ;)
    ile masz lat ? bo przeciez nie bedziesz kupowal jej kwiatow jak ona ma np 15 czy 16 lat ;)

1nteligent
    Gość

ile masz lat ? bo przeciez nie bedziesz kupowal jej kwiatow jak ona ma np 15 czy 16 lat ;)
    Ja mam 16 a ona 15 .

=======================

Zal.pl luszie ja sie was pytam o czym mam pisac z nia , zanim mam ja spotkac , chodzi mi o to ze jak mam do nie j zagadac zeby ja lepiej poznac . A nie wy mi piszecie jak teraz nie wiesz to co potem ? ... jak teraz z nia porozmawiam na NK lub gg to musze ja wypytac o jej zainteresowania itp. dlatego pozniej bede juz mial tematy do rozmow z nia . Jesli nie chcecie mi pomoc to przynajmniej nie prawcie tu kazan .. ;P
    Wracajac do sprawy to nie moge przecierz zapytac tak wprost dziewczyny " napisz mi cos o sobie , jakie masz zainteresowania" itp. to zbyt proste i chyba nie kultularne ?

młodszy pro

Cytat Zamieszczone przez 1nteligent Zobacz posta
    Ja mam 16 a ona 15 .

=======================

Zal.pl luszie ja sie was pytam o czym mam pisac z nia , zanim mam ja spotkac , chodzi mi o to ze jak mam do nie j zagadac zeby ja lepiej poznac . A nie wy mi piszecie jak teraz nie wiesz to co potem ? ... jak teraz z nia porozmawiam na NK lub gg to musze ja wypytac o jej zainteresowania itp. dlatego pozniej bede juz mial tematy do rozmow z nia . Jesli nie chcecie mi pomoc to przynajmniej nie prawcie tu kazan .. ;P
    Wracajac do sprawy to nie moge przecierz zapytac tak wprost dziewczyny " napisz mi cos o sobie , jakie masz zainteresowania" itp. to zbyt proste i chyba nie kultularne ?
    Punkt pierwszy: najpierw odejdź od kompa i się przewietrz. Najlepiej zrób sobie długi spacer, to ci dobrze zrobi. Punkt drugi: nie zapoznawaj dziewczyny na sms-y czy na gadu. Porozmawiaj z nią w cztery oczy albo coś, czasami temat do rozmowy sam się znajdzie, nie gadaj tylko o rzeczach związanych z kompem & grami (nawet o ten temat nie zahaczaj) bo tak to sajonara. Punkt trzeci: w trakcie rozmowy możesz dowiedzieć się czegoś ciekawego o niej, choćby o jej zainteresowaniach, co lubi itp. będziesz miał o czym z nią gadać. Punkt czwarty: jeśli nie chcesz szybko zakończyć z nią znajomości, to bądź wobec niej uprzejmy, nie stosuj jakichś zwrotów, którymi posługujesz się w gadkach z kumplami etc. (schowaj dla siebie "żal.pl"). Dalej się to jakoś potoczy samo. Oczywiście czasem musisz ją gdzieś zabrać, klub, kafeteria, kino etc.

//edit
    Aha, i jeśli ci się udało, to patrz jak się zachowuje w rozmowach z tobą. Czy jest skupiona na rozmowie czy wyjmuje telefon i tu niby gada a tu sms-uje nonstop albo rozmawia z tobą i słucha mp3. Jeśli robi takie coś, to znaczy że raczej jest tobą znudzona. Wtedy temat olej. Mnie tacy ludzie wkurwiają.
    Ostatnio edytowane przez Drill ; 16-05-2010 o 22:36
    Time to say goodbye...

Spamer Awatar ~IV~

Nie no.. Znajomość najlepiej zacząć przez neta... gg i nk to są przecież świetne ułatwiacze... Szczególnie że następny krok to cyberseks <333

młodszy pro

Cytat Zamieszczone przez ~IV~ Zobacz posta
    Szczególnie że następny krok to cyberseks <333
    I bez tego coraz więcej w necie dzieci neo :)
    Time to say goodbye...

prawie jak pro Awatar Cereal guy

Cytat Zamieszczone przez ~IV~ Zobacz posta
    Nie no.. Znajomość najlepiej zacząć przez neta... gg i nk to są przecież świetne ułatwiacze... Szczególnie że następny krok to cyberseks <333
    ,,Ty zaczniesz związek przez gg, ona skończy go sms-em"

Hidden Content
    wyczyściłem go z kurzu w środku i kupiłem maść chłodzącą do procka

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2