Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Mr. Piggy

pro Awatar Kazik Na Żywo

Domyślnie Mr. Piggy

Darmowe gry online - Mr. Piggy Zagraj za darmo w grę Mr. Piggy

Krótki opis: Wstrętna czarna świnia porwała Twoją ukochaną. Kierujemy poczynaniami małej, bardzo sympatycznej świnki, która oczekuje, że pomożemy jej wydostać się z najeżonego niebezpieczeństwami budynku. Oczywiście zabierając z niego swoją wybrankę.
    Kursorami poruszamy się. Spacją skaczemy. Niektórych przeciwników pokonamy w bardzo prosty sposób, tj. naskakując na nich. Należy zbierać czerwone worki, ciastka i inne tego rodzaju przedmioty. W jednym z nich ukryty jest klucz, którym otworzymy drzwi do następnej planszy.

prawie jak pro Awatar znaniol kolejorz!

Domyślnie Odp: Mr. Piggy

pare razy próbowałem przejsc 1 misje i nawet to mi nnie idzie dzis haha
    Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi. Jeżeli mimo to je zadaje, to znaczy, że jest to niestety mój obowiazek
    Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać. Kartezjusz.

Odwiedzający znaleźli tę stronę szukając:

dont wake her jak przejsc

jak przejść gre mr piggy

kody do mr piggy

gry mister jank

mr piggy jak przejść

dirty jack sex shop poradnik

mr piggy kody

mr piggy 1

jak przejsc 16level mr piggy

jak przejsc gre dirty jack sex shop

jak przejsc 16 lvl w grze mr.piggy youtube

dirt jack sex shop jak przejść

mr piggy ostatnia planaszjak przejść ostatnią rundę mr piggygry na levele mr piggydirty jack sex shop jak przejscmr piggy ostatni poziomfilmik jak przejść 16 lvl w mr piggyjak przejsc 16 poziom w grze mr piggyjak przejsc 16 lvl w mr piggyjak przejść dirty jack sex shopdirty jack sex shop jak przejśćjak przejść dirty jack saunadirty jack sex shop solucjaporadnik dirty jack sex shop

Uprawnienia umieszczania postów