Serwery Counter Strike 1.6 wiaderko.com Zwiń / Rozwiń kategorię

HashJama [TP] 193.33.176.148:27015 | tp.hashjama.com status serwera HashJama [TP] połącz

HashJama [DM] 193.33.176.53:27015 | dm.hashjama.comstatus serwera HashJama [DM] połącz

HashJama [Aim Hs] 193.33.176.15:27015 | aim.hashjama.comstatus serwera HashJama [Aim Hs] połącz

HashJama [AWP] 193.33.176.50:27015 | awp.hashjama.comstatus serwera HashJama [AWP] 193.33.176.50:27015 połącz

HashJama [TP ELITE] 193.33.176.54:27015 | tpelite.hashjama.comstatus serwera HashJama [TP ELITE] 193.33.176.54:27015 połącz

HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176status serwera HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176 połącz

SPONSOR:
pukawka.pl

Strona 20 z 38 PierwszyPierwszy ... 10 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 30 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 756
 1. #381
  Lamka
  Dołączył
  Sep 2009
  Wiek
  21
  Posty
  2

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer


  FORUM: KLIKNIJ I PRZENIEŚ SIĘ DO NASZEGO ŚWIATA!
  IP SERVERA: 80.82.21.84:7777
  SA:MP 0.3c


  Zaglądając tutaj pewnie zastanawiasz się czy warto w ogóle to czytać. Twoje myśli jednoznacznie stwierdzają 'Kolejny Serwer Pseudo RP', lecz czy tak jest naprawdę? Zastanów się, czy nie zechciałbyś rozpocząć swą rozgrywkę na projekcie serwera Role Play, który już pozytywnie ustosunkował swoją przyszłość? Na projekcie w ,którym Administracja jest doświadczona w swoim fachu, a zarazem sprawiedliwa dla wszystkich? Na serwerze w, którym panuje ciepły klimat, a rozgrywka z każdym dniem staje się bardziej ekstremalna i wciągająca? A przede wszystkim na serwerze, który posiada bardzo dobrą dynamiczną mapkę wyróżniającą się spośrób większości serwerów Role Play, a zarazem nie ma problemów na opłacenie tego wszystkiego? Wiedź, że w dzisiejszych czasach świat serwerów Role Play stał się jak Rynek - każdy ma zamiar polecić swój projekt, lecz czy jest on coś wart ? To już sam musisz to sprawdzić tak więc poświęć kilka minut na przeczytanie poniższej reklamy.


  'Uwaga ,uwaga! Za 5 minut startujemy! Prosimy zabrać bagaże do punktu obsługi i udać się na pokład Samolotu' - Czyli gdzie toczy się akcja?

  Załoga Your Role Play postawiła na tradycję co oznacza ,że rozgrywka toczyć się będzie w sercu San Andreas - Los Santos! Przede wszystkim z powodu jakże odległej historii tego miasta, oraz świetnej infrastruktury która przyciągnie niejednego zuchwalca. Przystosowane dzielnice do każdej subkultury pozwolą tworzyć nam wszystkim niezapomniane akcje i poznawać wiele nowych twarzy, tych dobrych jak i złych.


  'Życie ,życie jest nowelą...' - Czyli nasze życiowe zajęcia w Los Santos!

  Frakcje, Biznes, Firmy, Szajki, Gangi, Mafie - to wszystko dla was! Każda osoba, pragnąca posady lidera jak nikt inny będzie musiała poważnie przemyśleć swoją decyzję, bo bądź bo bądź, ale to poważna funkcja na serwerze.

  Do dyspozycji mamy następujące najważniejsze frakcje ,lecz praktycznie wszystkie są już zajęte:
  - Los Santos Police Departament.
  - Los Santos Los Santos Federal Bureau of Investigation.
  - Los Santos Medical Center.
  - Los Santos San News.
  - Los Santos Office.

  Jak ,wiecie to my - gracze - tworzymy historię na serwerze! Wszelakie szajki ,gangi i mafie ruszają pod waszą władzą! Grove Street , Ballas ... eee... nie! To wy sami TWORZYCIE org. przestępcze co jest jednoznaczne z tym ,iż historia , położenie i wszelakie związane z tym rzeczy są "projektowane" przez was! Jak ? By móc zostać liderem danej org. przestępczej trzeba przygotować porządną aplikację ,która zostanie sprawdzona przez ekipę U-RP. Jeżeli zostanie zaakceptowana wtedy bowiem ruszacie jako "szajka" ... dlaczego nie od razu mafia / gang ? Gracek wprowadził projekt rozwoju organizacji ,który ma na celu pomóc rozwinąć się org. przestępczym. Będąc w szajce możemy uzyskać szacunek jak i poznać wiele nowych twarzy ,które będą mogły dołączyć do naszej załogi. Spełnienie odpowiednich wymogów otwiera nam bramę do kryminalnego świata - działania jako gang ,bądź mafia. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko tego ,iż niektóre org. nie będą się rozwijać ,a zarazem dajemy możliwość twardego rywalizowania pomiędzy organizacjami przestępczymi.

  Oto organizacje przestępcze, które ujrzały światło dzienne, dobrze się rozwijają i za pewne szukają świeżej krwi...być może to Ty? :
  - Brotherhood Ganton Killaz (Gang)
  - Rollin Glen Park Crips (Gang)
  - Yakuza (Mafia)

  Jeżeli natomiast masz smykałkę do interesów i jesteś urodzonym biznesmenem możesz rozpoczać swą działalność zakładając Biznes!
  Aplikacje na biznesy cały czas otwarte! A oto lista biznesów ,które już działają w projekcie:
  - Club Rock
  - The Well Stacked Pizza
  - S.M Pub


  'A w ten czas na świat przybył on..' - porządany gamemod z owymi systemami! Mapka jest całkowicie dynamiczna dzięki czemu ułatwiona i ubarwiona jest rozgrywka. Działamy na autorskiej mapce,która została wykupiona i całkowicie przerobiona! O to parę w większości dyanimcznych systemów ,a jest jeszcze więcej! :

  - System rejestracji i logowania w GUI
  - System aut
  - System salonów
  - System domów
  - System biznesów
  - System GPS
  - System frakcji
  - Rozbudowany system prac
  - Kary w TextDrawie
  - Nowe TextDrawy dla SanNews
  - Malowanie aut sprayem
  - System Umiejętności.
  - Panele GUI
  'Ale prosze pana! Ja chciałbym popisać!' - Czyli coś o forum.
  Forum posiada estetyczny styl, przy czym same forum zostało całkowicie dopracowane, poprawione ,a kategorie i działy forum są tak ustawione ,by każdy mógł się łatwo na nim odnaleźć. Dotsępny jest Panel Gracza, Biznesu, Frakcji, Orgazniazcji, Aukcji, Administratora etc.


  ToFFik - Head Administrator - Główny Twórca projektu jak i Administrator pilnujący porządku na serwerze.
  Gracek - Head Administrator - Główny Moderator forum jak i Administrator pilnujący porządku na serwerze.
  Kacper - Head Administrator - Główny Mapper projektu jak i Administrator pilnujący porządku na serwerze.
  Sasi - Head Administrator - Administrator porządkowy pilnujący porządku na serwerze.
  Maxio - Head Administrator - Administrator porządkowy pilnujący porządku na serwerze.

  FORUM: KLIKNIJ I PRZENIEŚ SIĘ DO NASZEGO ŚWIATA!
  IP SERVERA: 80.82.21.84:7777
  SA:MP 0.3c

  Szczegółowe informacje o serwerze:
  HostName: [PL][RP] U-RP.EU Your RolePlay (SAMP 0.3c)
  Address: 80.82.21.84:7777
  Players: X / 500
  Ping: (~)15
  Mode: Your-RP 1.1
  Map: Los Santos

  [size=large]ZAPRASZAMY![/size]

  [size=large]Już teraz możesz dołączyć do nas na facebooku i cieszyć się informacjami na temat serwera i rozrywki Role Play cały czas.[/size]

  <iframe src="http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpages%2FU-RPEU-Your-RolePlay%2F209670902376778&amp;width=250&amp;colorscheme=light&amp;show_faces=true&amp;stream=true&amp;header=true&amp;height=427" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:250px; height:427px;" allowTransparency="true"></iframe>

  By Gracek

 2. #382
  Lamka
  Dołączył
  Mar 2011
  Wiek
  27
  Posty
  1

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer  Witam wszystkich. Chciałbym zareklamować wam serwer City of Los Santos Role Play. Sama nazwa wskazuje, akcja dzieje się w Los Santos. Na frakcje przestępcze i prywatne trzeba napisać treściwą aplikację, która zawiera historię. Administracja jest bardzo pomocna, na każdy report Ci odpowie wtedy, kiedy tylko może. Serwer ma przed sobą karierę, która najwidoczniej się nie skończy. Tego serwera nie można nazwać Pseudo, Gdyż samo wejście na ten serwer od razu pokazuje nam pełny profesjonalizm, oczywiście wszystko w Gui. Konta biznesów oraz organizacji są, więc liderzy nie mają najmniejszego problemu z wykonaniem choć najmniejszej wypłaty czy wpłaty, oraz przelewu. Na serwerze jest już dużo biznesów, nie zwalnia to od napisania aplikacji. Na forum jest komenda /me i komenda /do więc jest bardzo proste pisanie akcji na forum. Wejście na serwer oczywiście. Oczywiście na serwerze jest komenda /opis nie oszukujmy się ale to są podstawy chociażby prawdziwego serwera. Administratorzy znają się na rzeczy. Jeżeli chodzi o jaką kol wiek pomoc a mamy dokument jako SS to pomoc jest natychmiastowa. Jeżeli chcemy zrobić biznes możemy liczyć na porządną dotacje od strony rządu. Serwer ma najnowsze skrypty i jest cały czas rozbudowywany mapa jest dynamiczna, i o zmiane lokalizacji biznesu czy dodanie interioru, czy dom gdzie chcesz.Na serwerze jest system przedmiotów, taki prawdziwy nie chodzi mi tu o telefon, mówię o np. Spoilerze, części do aut właśnie to co najważniejsze. Na serwerze administratorzy za BH nie dają do AJ, mamy lepsze rozwiązania, a między innymi: Blokada biegania. Można dostać praktycznie wszystko. Na serwerze jest hotel skryptowy, wydaje mi się, iż jest to dobre rozwiązanie. W salonie aut kurier nie jest odgrywany na /do w żadnym wypadku, tutaj jest firma kurierska która przyjedzie z twoim autem na lawecie. Na serwerze jest wgrany plug-in audio dzięki któremu możemy posłuchać sobie radia. UWAGA! Jest wgrany taki taki skrypt, że kierowca który słucha radia, to automatycznie leci w głośnikach jego auta, pasażerowie słyszą jego radio włączone, jeżeli wyjdzie sie z auta, muzyki automatycznie nie słychać, co też na żadnym serwerze Pseudo-RP nie ma. Bo liczysz się TY!  -System pojazdów i ich przydzielanie.
  -System domów i przydzielania drzwi.
  -Dynamiczne tworzenie przedmiotów i drzwi.
  -Dynamiczny system tworzenia frakcji, organizacji i biznesów.
  -Starannie wykonane obiekty.
  -Własnoręczne tworzone interiory.

  -Los Santos Police Department
  -Los Santos Medical Center
  -Los Santos Fire Department
  -Driving School.
  -Los Santos News
  Gangi: można tworzyć nowe wystarczy napisać aplikację
  -Jamaican Posse
  -Latin Street
  -Aricha '33'
  -Bloc'11 Recota


  -Ammu-Nation
  lecz można składać podania i tworzyć nowe


  http://iv.pl/images/71301513740598785973.png

  HostName:{PL}City Of Los Santos Raven RP @ ServerProject.pl
  Address: 91.204.162.80:5523
  Players: xx / 60
  Mode: COLS v 0.1
  Map: San Andreas
  Forum serwera to: http://www.cols-rp.oz.pl

 3. #383
  Lamka
  Dołączył
  Mar 2010
  Wiek
  19
  Posty
  7

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  Witajcie drodzy Gracze! Chciałbym zaprosić was na serwer z wysokim poziomem RP, miłą atmosferą i zgraną Ekipą. Tym serwerem jest właśnie Prince Role Play!! Gra toczy się w klimatycznym mieście Los Santos, bardzo dobrze znanym wam mieście. U nasz to gracze budują fabułę.  Miejscem rozgrywki będzie stare, poczciwe Los Santos. Postaramy się odtworzyć dobry klimat i pokazać, że Los Santos nie jest takie złe, jak nie którzy twierdzą. Będziemy się starali rozmieścić wszelkie obiekty, tak aby graczom, grało się lepiej.  Ekipa składa się z administratorów, moderatorów i gamemasterów. Każdy członek naszej ekipy jest doświadczony w swoim randze. Nasza administracja, stara się jak najbardziej pomóc w rozwoju serwera. Również gracze nie mogą się skarżyć na nas, gdyż naprawdę jesteśmy chętnie do pomocy.  Na naszym forum, znajdziemy właśnie kończony styl i portalem. W niedługim okresie czasu zostaną zrobione świetne panele, w których skład będą wchodzić:
  -Panel gracza,
  -Panel Biznesu,
  -Panel Organizacji,
  -Panel Lidera,
  -Panel Burmistrza.
  -I inne...
  Oprócz powyższych paneli, administracja będzie miała możliwość zarządzania niektórymi rzeczami na serwerze, z profilu forum. Oprócz systemów, wprowadzamy dla graczy różne ciekawe skrypty, tj. Zmiana stylu profilu, komentarze do profilu itp. Forum jest ciągle w fazie rozwoju i może zawierać parę błędów.Które prosimy zgłaszać na forum.

  NASZE FORUM - adres naszego forum, zapraszamy Ciebie i Twoich znajomych!

  IP serwera podam dopiero jak będzie po nowym starcie, zapraszam wszystkich a forum.

 4. #384
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Wiek
  20
  Posty
  1

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  Witam cię serdecznie w świecie SA:MP.


  Chcę Cię poinformować o serwerze który się nazywa PXS-DM
  Ten serwer jest bardzo znany na polskim rynku. Rekord Graczy to 132 osoby. Serwer ma już ponad 1.5 roku. A teraz szczegóły:
  W naszym systemie jest ponad 150 komend gracza ale to nie koniec. Jest także 15 specjalnych komend premium, za które płaci się 7 zł za miesiąc. Konto premium daje ci przewagę nad pozostałymi graczami.Komendy admina są bardzo rozbudowane, zawierają wszystkie potrzebne rzeczy do kierowania serwerem.


  Panel gracza:

  Panel Gangu


  Panel Legalnych Cheatów:


  Specjalna Tabelka Z Zabawami :


  Posiadamy System Osiedla z Domami na kupno. Każdy dom jest wyposażony w bank W którym można trzymać i wypłacać gotówke, oraz darmową kamizelkę i życie na zawsze.


  Dane Serwera :
  HostName: [PL/ENG] Polski [PXS-DM.pl] Serwer@ServHost.pl
  Address: 91.204.162.150:6555
  Players: x / 80
  Ping: xx
  Mode: Stunt/Race/DM/Freeroam
  Map: [PL/ENG] Xtreme 3.9


  TYLKO U NAS GLOBAL CUSTOM SKINS!!!
  Już wyszła! Ulepszona wersja "PXS Custom IMG File" już jest!

  Co daje plugin?

  Plugin ściąga najnowsze mody ustawione przez nasz serwer (skiny, obiekty a nawet pojazdy!)
  i podmienia je za nasze. Gdy na przykład masz u siebie zwykłe TURISMO a nasz serwer będzie miał go zamienione na inne auto to TY będziesz widział te nowe auto! (Każdy gracz widzi takie same pojazdy!). Nie trzeba ściągać nowych paczek ani innych pierdół, plugin zrobi to za nas przy każdym połączeniu z naszym serwerem!


  MAMY WŁASNY SERWER TEAM SPEAK!!
  O to dane naszego serwera Team Speak 3 :
  ADDRESS: 193.138.242.98
  Port: 9999

  NA KONIEC NASZE FORUM :FORUM

  TAKA MINI PREZKA SERWA :

  -Polski
  -Angielski

 • #385
  Lamka
  Dołączył
  Mar 2011
  Wiek
  32
  Posty
  4

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer


  Witaj! Jeśli znudziło ci się granie na H-RP.co, czym Mrucznik-DM zajrzyj na New Face-RP. Jeśli poszukujesz serwera na którym administracja pomaga graczom, doświadczeni gracze pomagają innym - zapraszam na New Face RolePlay! Chcesz wyluzować się przy grze, masz dosyć DMu, ciągłych non-rp od graczy... Znam to! Dlatego postanowiłem założyć serwer. Gdy zapragniesz dobrego RP, miłego klimatu i pomocnej administracji - wystarczy zajrzeć na nasz serwer.
  Dlaczego nasz?
  W sieci pełno jest serwerów, na których gra 20-30 osób. Jednak tam administracja często nie dba o graczy, czy też nie szanuje ich potrzeb. My pragniemy stworzyć coś innego, mamy na to czas, ochotę, i fundusze. Każdy może powiedzieć "Ee.. Za mało graczy!" , lecz graczy nie ma, serwer startuje. Kiedy będą gracze? Gdy zaczniemy grać to przyjdą!

  Nasza ekipia jest starannie dobrana przez administratora głównego. Oto spis administratorów oraz liderów serwera:
  Head Administrator - Yakimo || Vijay Khan - założyciel, skrypter
  Head Administrator - [MaTi] || Wolien Cantore - założyciel, sponsor (nie gra często)
  Head Administrator - glow || Matthew Rain - założyciel, sponsor (nie gra często

  Vice Head Administrator - sztomplik || Luke Deagle - sponsor, pomocnik
  1 lvl Administrator - Hikom || Aki Hike (TestMod)
  Administrator Yakimo ciągle prowadzi selekcję do ekipy administratorów.

  L.S.P.D. - sztomplik || Luke Deagle
  S.W.A.T. - Boyxd || Troy Cook
  U.G. (mafia) - Yakimo || Vijay Khan
  YKZ (mafia) - Hikom || Aki Hike
  C.C.F. (mafia) - Neostrada || Ricardo Belswern

  Posiadamy jeszcze wolne frakcje, z czego - trzy = gang; dziesięć = sloty familijne, reszta - standard.

  Forum jest oparte na najnowszym silniku phpBB (3.0.8), dzięki czemu możemy uniknąć wielu nieprzyjemności. Posiadamy tę zaletę, iż nasze forum posiada domenę ***.pl. Nasz styl został starannie wykonany, jak i nasze logo graficzne. Jednak po co mamy się rozpisywać, jak nie na forum polega serwer, tylko na grze. Adres forum? NF-RP - Strona główna.

  Nasz serwer ma starannie wybraną mapkę (Patrz: GameMode), oraz administrację (Patrz: Ekipa). Posiadamy serwer VPS, co nam daje możliwości dowolnego wybrania liczby slotów, a to się bardzo liczy dla graczy. Obecnie slotów :!: mamy 500, co chyba wystarczy, bo więcej się nie da. IP serwera to: 83.1.164.246:8888

  GameMod (mapka) jest w fazie zmieniania. Obecny na serwerze posiada system pojazdów do pięciu aut, wliczając helikoptery, samoloty i łodzie. Ceny aut są różnorodne, od 7,500 nawet do 500.000$ za auto. Frakcje są bardzo urozmaicone, mimo to czekamy na propozycję graczy. Teraz mamy możliwość założenia biznesu, frakcji czy czego tam chcecie, po napisaniu na naszym forum. Nie chcemy ujawnić danych dot. nowego GameMode'u, chcemy aby to była niespodzianka.

  Zapraszamy na nasz serwer, mamy nadzieję iż będzie się wam dobrze grało.
  HostName: [NF-RP.PL] New Face Role Play !
  Address: 83.1.164.246:8888
  Players: 0 / 500
  Ping: 12
  Mode: Yakimo powraca - RRP 1.1
  Map: San Andreas

 • #386
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Posty
  1

  Domyślnie NFD

  91.204.162.150:8203
  players X/50
  Ping X
  Polski Need For Drift
  samp 0,3c  Wspaniały serwer do driftu mamy wiele obiektów , miłą administracje oraz graczy , wiele zabaw .
  Zresztą co będę opisywał sami zobaczycie gdy Wejdziecie :D

  Strona PDF.xaa.pl

 • #387
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Posty
  1

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  [SIZE="5"]PiwnicaGier.pl prezentuje [/SIZE]
  IP serwera :[SIZE="5"]91.203.223.36:7777
  24/7
  [/SIZE]

  Miła atmosfera zabawni admin niskie pingi lokalizacja serwera POLSKA
  Start serwera odbył się 3kwietnia 2011r.
  Na rozruch serwera 20slotów planowane zwiększenie do 100 jeśli będzie brakowało
  WWW: www.piwnicagier.pl

 • #388
  Lamka
  Dołączył
  Mar 2011
  Posty
  6

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  Witam..Chciałbym wam Podać wspaniały serwer Role Play...

  HostName: [PL/RP]Free Style Role Play
  Address: 91.204.162.150:8459
  Players: 13 / 50
  Ping: 32
  Mode: FS-RP v 0.6 PL-RP
  Map: Los Santos
  Samp:0.3c

  Administracja:
  Johnny Areo - Head Admin / Skrypter / Mapper / Założyciel

  Criss_Costa - Head Admin

  Franco Clark - Head Admin

  Aaron_Acosta - Vice Head Admin

  James Bain - Admin 5 lvl


  Organizacje Przestępcze:

  Yakuza - Kenijiro Nakajimayo
  La Cosa Nostra - Aaron Acosta
  Chicanos Poder x4-Emanuel Chavez
  East Side Grove's - Johnny_Areo
  Rollin' Purpz Killa'z - Gareth Baksterville
  Los Colinas Family - Juanito Nades


  Służby Porządkowe:
  Los Santos Police Departament - John Vinnie
  Federal Bureau of Investigation - Jassica Bradney,Criss Costa
  Department of Motor Vehicles - Wolne
  Los Santos - Medical Center - Grigor Santa
  Rząd Los Santos - John Strikes
  Taxi Cab. Company -Wolne
  Los Santos News - Wolne


  System
  -System Aut
  -System Biznesów
  -System Domów
  -I wiele Wiele Innych

  Wejdziecie nie pożałujecie!!!!!
  Ostatnio edytowane przez debiczek ; 04-04-2011 o 19:19

 • #389
  Lamka
  Dołączył
  Mar 2011
  Posty
  6

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  ][b]HostName: REAKTYWACJA|ZGLASZAJCIE SIE PO LD!
  Address: 91.203.223.75:8074
  Players: x / 50
  Ping: 36
  Mode: AmazingLS v. 4.0
  Map: Los Santos

  Administracja:

  Enzo Mancuso (H@)

  Kane_Westwood(H@)

  Martin_Doley (H@)

  John_Frog(5 lvl admina)


  Organizacje Przestępcze:

  Ballas-Wolne

  Grove Street-Wolne

  Aztecas-Wolne

  Vagos-Zajęte

  Yakuza-Zajęte

  La Costra Nostra-Zajete


  Służby Porządkowe:

  Los Santos Police Departamen-tWolne

  National Guards-Wolne

  DMV-Wolne

  Taxi-Wolne

  Fbi-Wolne

  Los Santos News-Wolne

  PMR-Wolne

  Swat-Wolne


  System
  -System Aut
  -System Biznesów
  -System Domów
  -I wiele Wiele Innych

  Zapraszamy Gorąco!!!!!!...Serwer Dopiero Staję na Nogi..

 • #390
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Wiek
  24
  Posty
  1

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  Zapraszam na nowy serwer RPG (80% rp i 20% dm) Gwarantujemy wam miłe spędzone chwile na naszym serwerze.
  Nasz serwer składa się z doświadczonych i cierpliwych adminów ciągle się rozwijamy i ciągle dodajemy coś nowego na serwer. Serwer stoi dopiero 2 dni a już mamy powodzenie, zagraj u nas i dołącz do nas a nie pożałujesz. Na serwerze panuje luźny rp. Codziennie na serwerze jest około 6 eventów w których można wygrać naprawdę dużo. Na serwerze są różne frakcje takie jak frakcje porządkowe, neutralne i przestępcze. Celem frakcji porządkowych jest dbanie o porządek. Celem frakcji przestępczych jest walka o tereny i jak największy szacunek. Frakcji neutralnych naprawianie aut/leczenie ludzi/zawożenie ludzi. Wpadaj bez cb nie gramy!
  HostName: FC-RPG
  Address: 91.204.163.105:8348
  Players: 13 / 40
  Ping: 46
  Mode: FC-RPG ? 1.0
  Map: San Andreas

 • #391
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Wiek
  20
  Posty
  1

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  [SIZE="5"]
  Najlepszy Polski POP Server™[POP]Ÿ24/7
  91.204.163.105:8297
  [/SIZE]  [SIZE="4"]Zapraszam wszystkich server SA-MP 0.3c
  Jest to server POP są rózne zabawy taklie jak np DM,WG,Walizka,Chowamny itp., są tez rampy do stuntu na lotnisku lv i ls
  Jest dużo teleportów takich jak:[/SIZE]


  [SIZE="4"]lv /lv2 /sf /ls /lc /tune-lv /tune-sf /tune-ls /lv-lot /sf-lot /ls-lot /bank-lv /bar-lc
  /pustynia /tama /gora /bagno /port /kopalnia /peron /wies /warsztat /golf /skuter /plaza
  /mini /wojsko /wyskok /solo /sumo /odbij /gokart /cros /derby /wyscig /fiolet /zjazd /bigjump
  /wyspa /skok /podwoda /g1 /g2 /drag /statek /walka /skate /drift /box /jump /tor /baza /baza2
  /baza3 /domek /freeway /petla /tiry
  Na mapie są bazy graczy /baza /baza2 /baza3
  I WIELE WIELE INNYCH!!!!!
  [/SIZE]

  [SIZE="5"]
  HostName: Polski POP Server™[POP]Ÿ24/7
  Address: 91.204.163.105:8297
  Players: 19 / 30
  Ping: 15
  Mode:Polski Drift~Stunt~Dm~Fun PRO
  Map: Zapraszam na Server
  [/SIZE]

  [SIZE="5"]UWAGA!!!!!:
  POTRZEBUJEMY ADMINISTRATORÓW!!!!
  [/SIZE]

  [SIZE="5"]ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!![/SIZE]
  Ostatnio edytowane przez [PS]Barney ; 16-04-2011 o 23:48

 • #392
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Posty
  2

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  HostName: Vernus RP - [vs-rp.xaa.pl] @ ServerProject.pl
  Address: 91.204.162.80:5519
  Players: x / 50
  Ping: 19
  Mode: VS-RP 2.00
  Map: San Andreas


  Forum:Podam pózniej


  Frakcje

  Los Santos Police Departamenty:Wolne
  Federal of Bureau Investigation:Wolne
  National Guard:Wolne


  La Costra Nostra:Wolne
  Sweety East Crips Nation:Wolne
  West Coast Blood'z Families:Wolne
  Vatos Locos DiablosWolne


  Zapraszamy!! Server jest nowy i dopiero sie rozwija ale mamy nadzieje że w krótkim czasie się rozwinie!!
  Gwarantujemy miłą atmosfere i ogarniętych adminów pozdrawiam

 • #393
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Posty
  1

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  Witam. Przedstawiam serwer Sacred Truck Serwer [STS]. Stoi on na hostingu ServHost.pl, ma 20 slotów. Na serwerze są takie frakcje jak:
  Policja

  Pogotowie

  Pomoc Drogowa

  Taxi

  Nauka Jazdy

  Felga

  San News

  MC-Transport

  Forum serwera to Sacred Truck Serwer :: Strona Główna

  HostName: [0.3c] Sacred Truck Serwer [STS]
  Address: 91.203.223.75:8135
  Players: x / 20
  Ping: 43
  Mode: Sacred Truck Serwer v1.0
  Map: San Andreas

  Head Admini:
  Pacio
  Pakier12
  Serdecznie zapraszamy. Aktualnie otwarta jest rekrutacja na szefów FRAKCJI!  Wiem, że mało slotów ale po co nam narazie więcej skoro dopiero graczy zbieramy? Będzie prawie full to dokupimy :)

 • #394
  Lamka
  Dołączył
  Mar 2011
  Posty
  6

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  Witam chciałbym Wam podać wspaniały serwer Role Play

  HostName: [PL]Rasta Role Play (Wgrywanie mapy)
  Address: 91.204.162.150:8459
  Players: x / 50
  Ping: 39
  Mode: R-RP v1.0 RP-PL
  Map: Rasta Role Play


  Johny_Areo
  Mathew_Areo  Organizacje Przestępcze:

  Ballas-Wolne

  Grove Street-Wolne

  Vagos-Wolne

  VLA-Wolne

  Yakuza-Wolne

  LCN-Wolne


  Organizacje Publiczne:

  Los Santos Police Departamen-tWolne

  National Guards-Wolne

  DMV-Wolne

  Taxi-Wolne

  Fbi-Wolne

  Los Santos News-Wolne

  PMR-Wolne

  Swat-Wolne


  -System Aut
  System biznesów
  -System Domów
  - I wiele wiele Innych...:)


  Serwer dopiero się rozkręca szukamy graczy także liderów Wejdz a nie pożałujesz..Wspomoż serwer razem z nami

  ---------- Post dodany 21-04-2011 o godzinie 09:15 ----------

  HostName: [0.3c] Nike-RP ! [24/7h]
  Address: 91.204.162.150:8300
  Players: 4 / 55
  Ping: 39
  Mode: Life In Los Santos
  Map: Los Santos

  Administracja:

  Matt_Shadow(H@)
  -Mat_White(vH@)
  -Taz_Shadown(H@)

  Organizacje Przestępcze:

  Ballas-Zajęte

  Grove Street-Wolne

  VLA-Zajęte

  Las Colinas Family-Zajęte

  Yakuza-Zajęte

  La Costra Nostra-Zajete

  Służby Porządkowe:

  Los Santos Police Departamen-Zajęte

  National Guards-Wolne

  Rząd-Wolne

  DMV-Wolne

  Taxi-Wolne

  Fbi-Wolne

  Los Santos News-Wolne

  PMR-Wolne

  Swat-Wolne

  System
  -System Aut
  -System Biznesów
  -System Domów
  -I wiele Wiele Innych

  Wejdź na serwer a nie pożałujesz....Gorąco zapraszamy:)..Serwer wczoraj ruszył pomóżcie nam zebrać graczy!!!!

 • #395
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Posty
  1

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer
  Witam, chciałbym Wam przedstawić nowo powstały serwer Role Play. Akcja toczyć będzie się będzie w Los Santos, w którym panuje znakomity klimat, mieszkać w takim mieście, to marzenie nie jednego gracza. Co za tym idzie, miasto jest to idealne do gry RolePlay. Los Santos i nuda? Nie! Co raz więcej serwerów przenosi się na wieś, lub do nudnego i monotonnego San Fierro, a jeśli już są serwery w Los Santos, to są to tak zwane "pseudo RP". My takim serwerem nie będziemy, możemy Wam to zapewnić! Wiadomo, że niektórych zniechęca już te miasto i znudziło się niektórym, ale my zadbamy o to, aby nie było nudno. Często będą organizowane jakieś eventy, które urozmaicą grę na Adventure - RP.
  # System logowania i rejestracji w GUI.
  # Zaawansowany system pojazdów.
  # Zaawansowany system domów.
  # System stylu chodzenia.
  # Systemy Telefonów.
  # System stylu walk.
  # System chorób.
  # Systemy Ubrań.
  # System BW.
  -Los Santos Police Departament
  -San Andreas Metropolitan Emergency Rescue Service
  -Government Los Santos & Department of Motor Vehicles
  -San-News
  -Federal Bureau of Investigation
  -Car Workshop
  -National Guards  Head Admin
  -Max Taylor
  V-head admin
  -Carlos Gates

  HostName: A-RP@NetShoot.pl
  Adres IP: 89.231.6.6:7779
  Gracze: x / 25 ( Na start! Będziemy dokupywać sloty )
  Ping: Średni 30
  Mod: Twoja Mapka (Nie umiem tego zmienić)
  Mapa: Los Santos
  Adres Forum: www.adventurerp.feen.pl

 • #396
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Wiek
  23
  Posty
  1

  Domyślnie [PPS]Polish Pro Server

  Witam.chciałbym was zaprosić na jedyny taki server ,w którym po 1 godz. grania dostaje sie VIP-A
  I nastart Troche expa :)

  Co oferuje server?:
  -System level/exp
  -Posiadłości do kupna (90)
  -/stats-statystyki
  -Miła administracja
  -Miła atmosfera
  -mnustwo zabawy
  -dużo eventów
  I wiele innych

  Jest to server na SA-Mp 0.3c
  Jest on na usłudze INTERNET
  potrzebujemy wiecej graczy :))


  Skład

  Head Admin:

  [PPS]KubaX
  [PPS]Adrian

  Server jest stworzony na ServHost.pl - Profesjonalny hosting serwerw gier - Counter Strike (CS 1.6), Counter Strike Source (CSS), San Andres Multiplayer (SA-MP), Multi Theft Auto San Andreas (MTA:DM)

  ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER/Polecajcie go znajomym

  HostName: [PPS]Polish Pro Server
  Address: 91.204.163.105:8449
  Players: X / 24
  Ping: 87
  Mode: FreeRoam [PL]
  Map: San Andreas

 • #397
  Lamka
  Dołączył
  Mar 2011
  Posty
  6

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  Witam chciałbym Wam podać serwer Easy Role Play
  HostName: [0.3c]Easy Role Play|||Otwarte
  Address: 91.204.163.105:8490
  Players: 0 / 29
  Ping: 37
  Mode: E-RP v 1.2
  Map: Los Santos
  Forum:Easy Role Play :: Strona Główna


  Kane_Westwood
  Vito Mortis

  Organizacje Przestępcze:

  Ballas-Wolne

  Grove Street-Wolne

  Vagos-Wolne

  VLA-Wolne

  Yakuza-Wolne

  LCN-Wolne

  Organizacje Publiczne:

  Los Santos Police Departamen-tWolne

  National Guards-Wolne

  DMV-Wolne

  Taxi-Wolne

  Fbi-Wolne

  Los Santos News-Wolne

  PMR-Wolne

  Swat-Wolne

  -System Aut
  System biznesów
  -System Domów
  - I wiele wiele Innych...:)

  Serwer dopiero się rozkręca szukamy graczy także liderów Wejdz a nie pożałujesz..Wspomoż serwer razem z nami
  Ostatnio edytowane przez debiczek ; 22-04-2011 o 00:00

 • #398
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Posty
  1

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  Witaj. Czy szukasz serwera, na którym panuje miła atmosfera, nie ma cheaterów, admini są często online i można z nimi pograć/porozmawiać? Jeśli tak to mam coś dla Ciebie!!
  Serdecznie zapraszam na Polski Serwer Drift/Stunt/Party 0.3c. Jest tam wiele ciekawych atrakcji, np:
  • Tory
  • Wyścigi
  • Rampy, Skocznie
  • Zjazdy
  • Bazy
  • oraz wiele innych, o których nawet nie słyszałeś!!


  Posiadamy 60 slotów, z czego duża część jest cały czas zajęta. Nawet w późnych godzinach nocnych nad przebiegiem gry czuwa doświadczona Administracja.

  Serwer cały czas się rozwija, wgrywane są nowe tory wyścigowe, zjazdy itp. Posiadamy stałych graczy, którzy z miłą chęcią pomogą początkującym w obeznaniu się w grze.

  Dane:
  Ip: 91.204.163.105:8238
  Players: x/60
  Mode: Drift/Stunt/Party/DM
  Mapa: San Andreas
  Forum: GTAGold.pl - Forum o Grand Theft Auto! GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA IV, GTA Episodes from Liberty City
  Właściciel: Crazzel

  Jeszcze raz serdecznie zapraszam, do zobaczenia na serwerze ;)

  Prezentację wykonał [A][GG]RepreSs

 • #399
  Lamka
  Dołączył
  Mar 2010
  Wiek
  19
  Posty
  7

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer


  Witajcie drodzy Gracze! Chciałbym zaprosić was na serwer z wysokim poziomem RP, miłą atmosferą i zgraną Ekipą. Tym serwerem jest właśnie Passion Role Play!! Gra toczy się w klimatycznym mieście Los Santos, bardzo dobrze znanym wam mieście. U nasz to gracze budują fabułę.  Miejscem rozgrywki będzie stare, poczciwe Los Santos. Postaramy się odtworzyć dobry klimat i pokazać, że Los Santos nie jest takie złe, jak nie którzy twierdzą. Będziemy się starali rozmieścić wszelkie obiekty, tak aby graczom, grało się lepiej.  Ekipa składa się z administratorów, moderatorów i gamemasterów. Każdy członek naszej ekipy jest doświadczony w swoim randze. Nasza administracja, stara się jak najbardziej pomóc w rozwoju serwera. Również gracze nie mogą się skarżyć na nas, gdyż naprawdę jesteśmy chętnie do pomocy.  Na naszym forum, znajdziemy właśnie kończony styl i portalem. W niedługim okresie czasu zostaną zrobione świetne panele, w których skład będą wchodzić:
  -Panel gracza,
  -Panel Biznesu,
  -Panel Organizacji,
  -Panel Lidera,
  -Panel Burmistrza.
  -I inne...
  Oprócz powyższych paneli, administracja będzie miała możliwość zarządzania niektórymi rzeczami na serwerze, z profilu forum. Oprócz systemów, wprowadzamy dla graczy różne ciekawe skrypty, tj. Zmiana stylu profilu, komentarze do profilu itp. Forum jest ciągle w fazie rozwoju i może zawierać parę błędów.Które prosimy zgłaszać na forum.

  NASZE FORUM - adres naszego forum, zapraszamy Ciebie i Twoich znajomych!


  HostName: Passion Role Play
  Address: 188.116.52.88:7777
  Players: x / 300
  Ping: 37
  Mode: pr-rp.com.pl: v1.1
  Map: Los Santos pr-rp.com.pl

 • #400
  Lamka
  Dołączył
  Apr 2011
  Wiek
  34
  Posty
  3

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer


  Photo By krystian801 Ÿ  HostName: [PL]GardenBeast Drift[PL]
  Address: 77.79.216.103:7777
  Players: 0 / 50
  Ping: 59
  Mode: GardenBeast DriftCity 1.1
  Map: San Andreas

  Zapraszam nowoczesny serwer, nowe mapy, nowe skrypty !

  Strona serwera :
  SAMP GardenBeast


  Forum serwera :

  http://samp.gardenbeast.net/forum

  Ode mnie , serwer bardzo dobry dla osób, które chcą pograć bez lagów, pościgać się podriftować postrzelać serwer bardzo dobry

  Jeden minus to brak czyszczenia mapy ale to będzie naprawione.

 • Strona 20 z 38 PierwszyPierwszy ... 10 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 30 ... OstatniOstatni

  Podobne wątki

  1. [OFERTA] Caution-Host.pl - Serwery gier multiplayer!
   Przez caution-host w dziale Hosting serwerów gier
   Odpowiedzi: 0
   Ostatni post / autor: 04-05-2010, 21:57
  2. Hosting- San Andreas Multiplayer 0.2x
   Przez madafakaxd w dziale Hosting serwerów gier
   Odpowiedzi: 10
   Ostatni post / autor: 15-04-2010, 18:41
  3. [Download] [PC] Multiplayer GTA San Andreas (SA-MP)
   Przez beRRo w dziale Gry multiplayer
   Odpowiedzi: 1
   Ostatni post / autor: 01-02-2010, 19:25
  4. Gta San Andreas Multiplayer
   Przez 09MMch w dziale Archiwum forum
   Odpowiedzi: 2
   Ostatni post / autor: 05-12-2009, 14:46
  5. GamesHost.pl - Serwery gier multiplayer
   Przez inds w dziale Archiwum forum
   Odpowiedzi: 41
   Ostatni post / autor: 19-08-2009, 00:33
  6. 4host.com.pl - Najtańsze Serwery Gier Multiplayer!
   Przez [nL]Killavus w dziale Archiwum forum
   Odpowiedzi: 1
   Ostatni post / autor: 03-06-2009, 14:06
  7. GameTEC.pl Game Technology! - Serwery multiplayer
   Przez JaCo w dziale Hosting serwerów gier
   Odpowiedzi: 1
   Ostatni post / autor: 18-12-2008, 22:18
  8. Serwery multiplayer eXtreme-Games.pl
   Przez Buli^^ w dziale Archiwum serwerów Counter Strike
   Odpowiedzi: 1
   Ostatni post / autor: 18-10-2008, 14:15
  9. [Lista] Serwery gier multiplayer
   Przez JaCo w dziale Archiwum serwerów Counter Strike
   Odpowiedzi: 9
   Ostatni post / autor: 18-03-2008, 16:11
  10. EfektGames.pl Life is a game - Serwery gier multiplayer
   Przez B4NaN w dziale Archiwum serwerów Counter Strike
   Odpowiedzi: 0
   Ostatni post / autor: 17-03-2008, 21:13

  Odwiedzający znaleźli tę stronę szukając:

  serwery gta sa

  serwery do gta sa

  serwery samp

  gta sa serwery

  serwer gta sa

  gta samp serwery

  serwery gta sampgta san andreas multiplayer serwerygta san andreas serwerygta san andreas multiplayer samp serweryserwery do gta sa mpgta sa multiplayer serweryserwery gtaserwery do gta san andreas multiplayerservery gta saserwery gta san andreasserwery do gta san andreaspolskie serwery gta saserwer do gta saserwery do gta sampgta sa mp serweryserwery gta sa mpgta sa multiplayerSerwery do Gta Sa multiplayer

  Tagi dla tego wątku

  Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •