Download Counter Strike 1.6 Non Steam Zwiń / Rozwiń kategorię

Counter Strike 1.6 Non Steam NAJNOWSZY Counter Strike 1.6 Non Steam do pobrania za darmo
Pobierz Counter Strike 1.6

Hashjama CS:GO [TP] Zwiń / Rozwiń kategorię

Zapraszamy na nowy serwer Hashjama Counter Strike:Global Offensive Team Play

HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176

status serwera HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176 połącz

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Moderator Awatar Major

Domyślnie Uniwersalna ładowarka baterii

Siema, czy istnieje takie coś jak uniwersalna ładowarka do baterii laptopów? Nie chodzi mi o taką co wymienia się wtyczki i podpina do laptopa a zewnętrzna ładowarka. Tak jak jest taka uniwersalna do baterii telefonów: Bardzo uniwersalna super ładowarka GSM FOTO Li-Ion (1646143277) - Aukcje internetowe Allegro to o coś podobnego mi chodzi o ładowarkę do laptopów.
    Po prostu zasilacz jest dobry, bateria jest dobra ale nie ładuje - na naładowanej baterii działa, na zasilaczu działa - ale nie ładuje więc pewnie coś na płycie.

Nie dyskutuje z debilami, najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, by następnie pokonać doświadczeniem

Nadal pierdolę pop i wkurwia mnie emo. Nadal kochamy rap, który gloryfikuje przemoc.
    - Słoń
    Hidden Content

Admin TP Awatar djprezes

Domyślnie Odp: Uniwersalna ładowarka baterii

Są uniwersalne ładowarki, ale jeżeli mają być uniwersalne to muszą mieć wymienne wtyczki, bo jak inaczej chciałbyś dopasować do każdego laptopa jak każdy ma inne gniazdo? Poza tym różne lapy ładowane są różnym napięciem. Mam taką uniwersalną ładowarka którą kupiłem za 200 zł w media markcie, jak chcesz to ci mogę spylić za 50 zł :)

--edit

teraz widziałem tego linka, jak chcesz taką ładowarkę to jest to trochę bez sensu, bo podczas ładowania bateria musiała by być poza laptopem....
    Ostatnio edytowane przez djprezes ; 14-06-2011 o 21:46
    Znajdziesz mnie na HJ TP: 193.33.176.54:27015 w grze: Prezes [HS]
    Pozdrówko! :-) Może jakieś piwko?

Moderator Awatar Major

Domyślnie Odp: Uniwersalna ładowarka baterii

Cytat Zamieszczone przez djprezes Zobacz posta
    teraz widziałem tego linka, jak chcesz taką ładowarkę to jest to trochę bez sensu, bo podczas ładowania bateria musiała by być poza laptopem....
    no właśnie o to mi chodzi, przecież napisałem:
    Po prostu zasilacz jest dobry, bateria jest dobra ale nie ładuje - na naładowanej baterii działa, na zasilaczu działa - ale nie ładuje więc pewnie coś na płycie.
    więc po co mi 2 sprawny zasilacz - tyle że uniwersalny.

Na zasilaczu startuje i pracuje normalnie, świeci się dioda od ładowania baterii ale jej nie ładuje - a chciałem najpierw sprawdzić czy wina leży po stronie baterii czy w układzie. Bateria jest najprawdopodobniej dobra więc chciałbym ją naładować i wsadzić do lapka - jeżeli by nie dawał reakcji to też wiadomo że coś przy stykach. Więc wymiana czegokolwiek na ślepo nie jest dobrym pomysłem, może być jebnięty chociażby kontroler max, może być problem ze stykami przy baterii a może to być wina samej baterii.

Oczywiście mógłbym ją naładować "na krótko" wystarczy obliczyć napięcie potrzebne do ładowania obliczamy ilość pakietów ogniw * napięcie potrzebne do ładowania jednego i mamy napięcie wymagane do ładowania - ale musiał bym podłączyć miernik i co chwile sprawdzać natężenie żeby przypadkiem nie zepsuć baterii która mogła być całkiem dobra. Druga sprawa to znaleźć zasilacz dający odpowiednie napięcie i natężenie.

Przykładowo na baterii jest: DC 14.4 V
    14.4/3.7=4 - czyli 4 pakiety ogniw, do naładowania jednego potrzeba 4.2V czyli 4.2*4=16,8V
    Jakoś tak to się liczyło, ale i tak się za takie cos nie biorę bo łatwo cos zjebać.
    Ostatnio edytowane przez Major ; 14-06-2011 o 23:00

Nie dyskutuje z debilami, najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, by następnie pokonać doświadczeniem

Nadal pierdolę pop i wkurwia mnie emo. Nadal kochamy rap, który gloryfikuje przemoc.
    - Słoń
    Hidden Content