Witam

Wychodze z nietypowa inicjatywa ;) Otoz chetnie pomoge klanowi ktory chcialby skorzystac z mojej pomocy.

Jezeli masz swoj klan ale brakuje Ci osoby ktora by pomogla Ci to wszystko poukladac to chetnie Ci w tym pomoge :

Zajme sie :

- wygladem forum/strony (jezeli zechcesz - nie jest grafikiem, chodzi bardziej o uaktualnianie na niej informacji dotyczacych klanu oraz stworzeniem samego forum badz tez strony jezeli posiadacie swoj wlasny styl)

- taktyka dla Twojego klanu ( Posiadam taktyki na dust2/inferno, innymi mapami moge rowniez sie zajac jednak nie jestem na nich tak obeznany. Taktyki ktore posiadam wykorzystywaly 2 klany i wiekszosc dobrze sie spisywala)

- organizacja sparingow ( ja znajduje klan Wy tylko martwicie sie aby ich pokonac )

- oferuje takze pomoc przy serwerze ( tzn. odpowiednie ustawienia pod sparingi czy tez wgranie jakis pluginow)

Moge zagwarantowac pelne zaangazowanie w to co robie, oczekuje tylko nieznacznej nagrody za wysilek.

Propozycje klanow zainteresowanych moja osoba prosze skladac na adres
email : neoloco@o2.pl
gg : 28457673
steam : Quindo17

Przyjme wylacznie najkorzystniejsza dla mnie propozycje, nie jestem zainteresowany prowadzeniem 2 badz wiekszej ilosci klanow naraz !

Wzor Waszego podania :

Kod:
Jestem zainteresowany :

- pomoca przy forum/stronie - Tak/Nie
Jezeli tak to na jakiej zasadzie, czym konkretnie mialbym sie zajac.

- taktyka dla klanu - Tak/Nie
Jezeli tak to dla jakiej mapy

- organizacja sparingow - Tak/Nie
Jezeli tak to ilu sparingow tygodniowa odemnie oczekujesz.

- pomoc przy serwerze - Tak/Nie
Jezeli tak to na jakiej zasadzie. Czym konkretnie mialbym sie zajac.

Nagroda : (prosze nie pisac w tym miejscu tekstow typu "dogadamy sie", gdyz wybieram najkorzystniejsza oferte klanu)