Serwery Counter Strike 1.6 wiaderko.com Zwiń / Rozwiń kategorię

HashJama [TP] 193.33.176.148:27015 | tp.hashjama.com status serwera HashJama [TP] połącz

HashJama [FFA] 193.33.176.188:27015 | ffa.hashjama.comstatus serwera HashJama [FFA] połącz

HashJama [DM] 193.33.176.53:27015 | dm.hashjama.comstatus serwera HashJama [DM] połącz

HashJama [Aim Hs] 193.33.176.15:27015 | aim.hashjama.comstatus serwera HashJama [Aim Hs] połącz

HashJama [AWP/HG DM] 193.33.176.50:27015 | awp.hashjama.comstatus serwera HashJama [AWP/HG DM] 193.33.176.50:27015 połącz

HashJama [TP ELITE] 193.33.176.54:27015 | tpelite.hashjama.comstatus serwera HashJama [TP ELITE] 193.33.176.54:27015 połącz

HashJama [Surf] 193.33.176.111:27015 | status serwera HashJama Surf 193.33.176.111:27015 połącz

SPONSOR:
pukawka.pl

Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 68
    Spamer z doświadczeniem

Domyślnie Jak zrobic logo w cs 1.6 :D

SPOSÓB 1:

1. sciagasz program half life logo creator.
    2. robisz sobie logo w programie graficznym. (lub szukasz gotowego obrazka)
    3. Otwierasz obrazek przez HLLC
    4. W programie klikasz 'auto-size'.
    5. Nastepnie 'Make Wad'
    6. W tym momecie w katalogu w ktorym masz zainstalowany HLLC pokazał Ci sie plik loga -> 'pldecal.wad'
    7. Zmien jego nazwe na 'tempdecal.wad' i podmien z juz istniejącym w katalogu "...\cstrike"
    8. Gotowe !

Link do HLLC:
    http://www.cs-sxe.com.ar/downloads/HLC_1_setup.exe

http://www.fileplanet.com/52955/5000...e-Logo-Creator

PS. Czasami zdarza sie tak: Po kliknieciu 'Make Wad' pojawia sie okienko 'Wad creation succesful' (tak jak powinno byc ^^ ), klikasz ok i pojawia sie nastepne 'TFC WAD creation unsuccesful' i logo znika z katalogu programu. Trzeba wtedy po pierwszym okinenku skopiowac plik loga i gdzies wkleic, dopiero wtedy mozna przy drugim oknie kliknac ok. Nastepnie zmienieasz nazwe skopiowanego pliku i lecisz dalej zgodnie z instrukcja

Aby tego uniknąć wystarczy ODZNACZYĆ opcję TEAM FORTRESS

SPOSÓB 2:

Jezeli chcielibyście chcieli porcje 'gotowcow' to ściągnijcie program 'ESSpray'
    Zawiera on pełno właśnie takich pliczków, podzielonych tematycznie w katalogach.
    Przy pierwszym odpaleniu programu, podajecie ścieżke CS-a, gdy to zdobicie bedziecie juz mogli przegladac obrazki. 2-krotne klikniecie na logo spowoduje jego samoczynna instalacje , wiec nie musicie sie o nic martwić (kopiowac itp ). Mozna rowniez dodawać własne tematy a w nich swoje obrazki.

Stąd mozna go ściągnąć: ESSpray2 (15 mb)

SPOSÓB 3:

Wejdzcie na stronke http://counter-strike.pl/poradniki/?poradnik=p01
    Jak widzicie po adresie poradnik pochodzi ze stronki www.counter-strike.pl, i jest on autorstwa 'OLO'.
    Znajdziecie tam dokładny opis robienia sprayow za pomocą pakietu 'Half-Life SDK' jak rowniez wszystkie potrzebne linki.

SPOSÓB 4:

Pierwsze co to należy ściągnąć program to konwersji zwykłej .bmp na plik .wad, który jest akceptowalny przez CS'a. Można go ściągnąć ze strony http://telefragged.com/wally/
    Ogólnie chodzi o to, że tworzysz swój obrazek, wrzucasz go do wallego, on to konwertuje, a następnie wrzucasz go do swojego katalogu z CS'em. I już.

Używajac jakiegokolwiek painta, zdaje się że nawet może być wally, tworzysz swój obrazek.

Rozmiar obrazka musi być wielokrotnościa liczby 16, czyli wysokość lub szerokość musi przyjąć którąś z tych wartośći: 16, 32 , 48, 64, 80, 96, 112.... Problem polega na tym, że obrazek nie może mieć więcej niż 15 kB, oraz wysokość * szerokość nie może mieć więcej niż 10752.

Dobra, więc narysowałeś obrazek, teraz go zapisz jako .bmp. Uruchom Wallego i otwórz obrazek, klikając na: Wizard->HL Color Decal.

Pojawi się okno:

Tak naprawde to w wersji 1.6 nie ma znaczenia jakie opcje się wybierze typu HL folder, czy modyfication. To można pominąć. Zaznacz opcję File on hard drive i wpisz, lub podaj ścieżkę do swojego loga. Kliknij OK. Jeżeli plik został dobrze stworzony, ma odpowiedni rozmiar i wielkość to zostanie przetworzony do postaci .wad i zostanie otwarte okienko z tym właśnie plikiem.

Teraz wystarczy zapisać pliczek na dysku pod nazwą tempdecal.wad, i przeżucić do katalogu:

C:\Steam\SteamApps\twój@steam_user\counter-strike\cstrike

!! UWAGA !!
    Nie wchodz do opcji w grze, jednak jezeli bedziesz musiał to wtedy logo podmieni Ci sie na standartowe i musisz robic podmianke pliku 'tempdecal.wad' jeszcze raz. Jednak żeby tego uniknąć plik tempdecal.wad ustawcie na 'Tylko do odczytu'.

(Ta instrukcja jest autorstwa 'Zol_Tar' i pochodzi ze stronki www.ldrk.com

Lamka

Domyślnie

ja mam na dysku kilkaset gotowych log i tylko wklaejam do cstrike zmieniam nazwe na tempdecal ustawiam na "tylko do odczytu" i mam xD

Spamer z doświadczeniem

Domyślnie

to ze ty masz to nie znaczy ze wszyscy maja

Lamka

Domyślnie

Siema :) a ja mam takie 2 pytanka :D

1.grajac czesto w cs-a widze jak kolesie maja loga w bardzo dobrej jakosci :) a gdy ja ztobie logo to jest niewyrazne :( wiem ze jesli bede chcial zrobic logo z duzego obrazka to tak sie bedzie dzialo ale gdy robie z malego jest to samo :( widac kropki i kolory sa niewyrazne :(

2.mozna sobie zrobic przezroczyste logo ? np robie sam napis i gdy walne go na scianie bedzie tylko on widoczny a jego tlo nie ?? a orginalna textura bedzie przeswitywac pomiedzy literami ??

el Wymiataczos Awatar Mirek

Domyślnie

da sie tak jak sie ni myle to to co ma przeswitywac musi byc niebieskie
    nigdy nie wiesz gdzie czai sie sztruks

Lamka

Domyślnie

Wiesz kiedys troche bawilem sie w maping :P mam nawet na koncie 2 mapy :P ale jesli tam mialo cus przeswitywac na texturze to musi byc o odpowiednim odcieniu niebieskiego a program do robienia loga i tak zmienia kolor na bardziej blady i wogule wiec to nie takie proste :P a z reszta to dziala w mapingu ale watpie zeby podczas gry zadzialalo

prawie jak pro

Domyślnie

No to ja też mam pytanie.
    1. W Steamie jak to zrobić?
    2. Przetem miałem Non-Steam i jak robiłem logo to tylko ja je widziałem, a inni duże "B". Ocb?
    3. Innym sposobem w NS jest edytowanie już gotowego loga lecz tło ma być czarne a to ma widać białe. Da sie to zrobić w Steamie i jak?

Super Mod Awatar seba

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rozek
    W Steamie jak to zrobić?
    Wrzucasz do katalogu cstrike :] c:\program files\steam\steam apps\nazwa konta\cstrike o ile dobrze pamiętam.

Dobry serwer CS Global Offensive -
    Puchatek [CS:GO][FFA] - 31.186.83.122:27056

prawie jak pro

Domyślnie

no dobra... ale tam nie ma żadnego takiego pliku by podmienić... jest tylko "pldecal.wad" ale i to nie działa

prawie jak pro

Domyślnie

Sorki, mój błąd :oops: ... zamiast dawać do "cstrike" trzeba dać "polish_cstrike" :D dzięki

Starsza lamka

Domyślnie

Hello all

Ja mam problem typu:

"Failed to set data 'hldir'"

Pomocy :/ :/ (mam nadzieję, że ktoś odwiedza jeszcze ten temat i mi pomoże..)

Super Mod Awatar seba

Domyślnie

A co to ma do loga?

Dobry serwer CS Global Offensive -
    Puchatek [CS:GO][FFA] - 31.186.83.122:27056

Lamka

Domyślnie

:arrow: Ja poprostu przez program HalfLife Logo Creator robie 3 pliki:pldecal.wad ,tempdecal.wad ,templdecal.wad i zmieniam na Tylko do odczytu i potem przenosze do folderu cstrike i klikam przenieś, tak na wszystkie.Oto mój sposób.A zna ktoś może jakoś stronke z logami z cs :?: Z góry dzięki :mrgreen:

Lamka

Domyślnie

ja robie prostym sposobem tylko ze logo brzydkie:
    wejdż do katalogu csa\valve\logos i utwórz skrót do jakiegoś loga potem naciśnij prawym i edytuj, otworzy ci sie paint namaluj co chcesz naciśnij zapisz i gotowe :mrgreen:

wada jest taka ze te logo jest brzydkie ale ważne ze twoje :D

Lamka

Domyślnie

dzieki skorzystałem... wielu nobkom takim jak ja sie przyda ! XD

Spamer z doświadczeniem

Domyślnie

zależy w jakim języku masz steama, jeżeli w angielskim to dajesz do cstrike, jak w polskim to do cstrike_polish

Lamka

Domyślnie

ZaBa! ja robie tak jak ty ale jak wybiore w options te logo ktore se zrobilem i jak dam aplly i ok to jak naciskam w grze "T" to maluje te samo logo co wczesniej pomimo ze w options mam wybrane swoje ;/ czemu taak?

Lamka

Domyślnie Ladne Logo

co muszę zrobić żeby LOGO wyglądało tak a nie jak gompka z kamienia...XD
    Załączone obrazki Załączone obrazki

V.I.P. Awatar Shadow

Domyślnie

HL logo creator

Lamka

Domyślnie

Witam chcialem zrobic nowe logo ale to nie dziala robilem zgodnie z poleceniami napisanymi na forum i z podopowiedzi znajowych. Slyszalem wiele roznych teori np. trzeba zmienic format zapisu z JPG na Bitmapa niektorzy mowia ze program jest szurniety ale to nie mozliwe te stornki sa podawane na wszystkich polskich forach o cs i kazdemu dziala tylko nie mi. HELP!!!

Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni