Poradnik grania w zombie mod"a w Counter Strike:Source

By Draco197 ^^Najważniejszą Zasadą zombie mod'a jest WSPÓŁPRACA! Od niej zależy wygrana/przegrana zespołów.Większość ludzi skarży się na to że inni nie umieją współpracować i wyzywają ich od noobów..itp - a niech sami spojrzą na siebie ..... Czy ani razu nie wpuściłeś do campy/zamknąłeś bramę ?

Zombie mod

Najważniejsze w tej 'odmianie' moda jest wybór dobrej broni, campy i towarzyszy broni.

Broń - Najlepsze są shotguny(tzw:Pąpy) ale dobrze sprawdzają się bronie typu ak m4 i p90. Najważniejszą cechą broni musi być jej 'odpychalność' zombie. Co nam po wiertarce i jej szybkostrzelności? Może w tłumie jest dobra ale 1vs1 jest kiepska. A często do takich sytuacji dochodzi. Jak jest np 5 zombie i jeden ct. Widzisz już oczy zombie [ zaraz cie capnie ] i myślisz było kur.. wziąć m4 lub shotguna. Pistolety wybieramy te ostatnie lub desert eagle ! [Liczy się każdy nabój]

Campy - najlepiej wybierać miejsca gdzie jest stosunkowo mało osób. Ale jeżeli jest dużo też można się utrzymać ale trzeba uważać 1 zainfekowany może zarazić resztę i wtedy zaczną się bluzgi typu po co stałeś! Ty Więc sami uważamy na siebie i innych. Co do camp o nazwie 'secret' Może są dobre ale często na 1 lub 2 osoby a pcha się do niej z 7, 8 to wtedy należy zrezygnować ponieważ będziemy mieli wstążkę zombie czyt. 1 zarazi 2 ten zarazi 3 ten zarazi 4 ....... . Trzeba nauczyć się oceniać czy campa się nadaje i czy można się w niej utrzymać.

Towarzysze - TRZEBA wybierać znanych lub po prostu przygotowanych ludzi. Kampicie razem nie Wganiaj drugiego !
Może uratować twój Tyłek kiedy będziesz przeładowywać ! W kupie lepiej kupy nikt nie dotknie . Najlepiej jest mieć słuchawki lub posługiwać się zręcznie radiem. Bo nie raz się słyszy przesun się no k... ! A ty masz innych w dup.. i się nie przesuniesz. Przesuń się co ci szkoda ? 3 Fragów za zombie ? Czy to gra na fragi ? Jeżeli tak to idź na inny serwer którym ma ustawione 1 kill - 30 punktów.

Zombie escape

Jest to przysłowiowa 'ucieczka' Tu najbardziej liczy się zgranie ! I nic więcej nawet 3 ludzi z pistoletami utrzyma się przy 4 zombie jak będą zgrani. Idzie za tobą kumpel z drużyny i gonią go zombie a ty masz granat rzuć go i poczekaj na niego i wspólnie zamknijcie bramę ! Ty mu pomożesz dzisiaj a on jutro. Widzisz osobę w secret campie która nic nie robi bo jest 'bezpieczna' ? Nie przejmuj się nim nie umie grać zespołowo. Woli działać samotnie [może wygrać ale to nie na tym polega]. Na wagę złota są tu słuchawki dzięki którym można się porozumieć i mówić czy się przeładowywuje czy jeszcze się biegnie. Powiedz Może cię zrozumie [istnieje 99% że tak chyba że to osoba z zagranicy ].

Myśle ze pomogłem