Serwery Counter Strike 1.6 wiaderko.com Zwiń / Rozwiń kategorię

HashJama [TP] 193.33.176.148:27015 | tp.hashjama.com status serwera HashJama [TP] połącz

HashJama [DM] 193.33.176.53:27015 | dm.hashjama.comstatus serwera HashJama [DM] połącz

HashJama [Aim Hs] 193.33.176.15:27015 | aim.hashjama.comstatus serwera HashJama [Aim Hs] połącz

HashJama [AWP] 193.33.176.50:27015 | awp.hashjama.comstatus serwera HashJama [AWP] 193.33.176.50:27015 połącz

HashJama [TP ELITE] 193.33.176.54:27015 | tpelite.hashjama.comstatus serwera HashJama [TP ELITE] 193.33.176.54:27015 połącz

HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176status serwera HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176 połącz

SPONSOR:
pukawka.pl

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
    Spamer z doświadczeniem Awatar manian16

Smile Jaki motor na początek ?

Witam chciałbym sobie kupić jakiś motorek więc tak
    Mam 13 lat mieszkam na wsi motor tak do 5000 zł
    co polecacie ?? czy jakaś 125 była by dobra na początek ?
    My Mama used to tell me if u can't find somethin to live for, you best find somethin to die for !

Domyślnie Odp: Jaki motor na początek ?

Nie za duże?;>

Simson aczkolwiek płaci się za nazwę SR3? S 51 enduro

Dużo tańszy będzie Romet Ogar.

Szczerze, to nie pakowałbym tyle kasy w taki pojazd bynajmniej na początek.

Tak wiem podałem motorowery, na ten wiek myślę że odpowiednie i lepsze aniżeli jakieś Quady ;]

prawie jak pro Awatar Makuś

Kups se jakiegoś roxa albo sr'ke :]

Polecam skuter na początek albo to co pisze Ganimadeus. Masz w ogóle kartę motorowerową?

Spamer z doświadczeniem Awatar nasza-klasa

kup sobie jakiegoś chińczyka za 1kzł a później za np 2 lata jak go zajezdzisz kup sobie coś pożądnego, za gówniaty jestes na lepsze sprzęty... ;]
    " I Żeby Było Normalnie "

Cytat Zamieszczone przez Ganimadeus Zobacz posta
    Nie za duże?;>

Szczerze, to nie pakowałbym tyle kasy w taki pojazd bynajmniej na początek.
    ludzie... bynajmniej a PRZYNAJMNIEJ to sa 2 rozne slowa, nie znasz znaczenia slowa? nie uzywaj

Co do osob ktore proponuja kupno chinskiego skuteru, to sie w ogole nie sprawdza i nie polecam, szczegolnie ze mieszkasz na wsi a tam nie ma wszedzie drogi rownej-utwardzonej. Nawet w polskich miastach to jest zadkosc. ; dd

jesli masz doswiadczenie i w miare myslisz to w tej kwocie masz klika opcji, moze to byc nsr125, masz tam 30koni w 2suwie na wysokich obrotach ma kopa nawet
    acz jednak stawialbym na simsona tak jak ktos tam nizej pisal jest tak prosty w budowie ze nia ma praktycznie sie prawa nic zepsuc co sam bys nie naprawil i cena duzo mniejsza

jestes mlody wiec nie poradzisz sobie z wieksza maszyna, porwie cie i skonczysz w szpitalu wiec proponowalbym jakas 50tke na poczatek

młodszy pro

125 na 13latka to śmierć w oczach.
    Kup sobie jakiegoś skutera, jak będziesz starszy kup sobie crossa-yamahe najlepiej
    pozdrawiam,
    NN. Hidden Content

dfsghfdghfdgh Spoks poznałem już różnicę przed napisanego Twojego posta tutaj. Użyte z pomyłki/przyzwyczajenia(niepotrzebne skreślić).

Za skuter da minimum te 3k i co z tego będzie miał nic... Skutery to nieopłacalny badziew.

Jak mieszka na wsi to tylko WSK 125, ewentualnie MZ 150 lub WSK 175:D Sam posiadam WSK 125, sprzęt niezniszczalny..;]

MZ 150 nie polecał bym na twój wiek. Kolega ma MZ 250 i wiem jak się jeździ i będzie na ciebie za ciężki chociaż 150 pewnie trochę mniej waży.

Najpierw niech zrobi prawko A lub A1, dopiero potem mu proponujcie motory typu MZ 150, WSK 175.

Większość moich kolegów w wieku 13 lat miała Simsona, ale oni zaczynali wcześniej od motorynki, a dopiero później się przesiadali na coś mocniejszego.

W tamtym roku pożegnaliśmy kolegę który chciał się popisać i kupił sobie za mocny motor jak na możliwości początkującego tylko że on miał prawko kat. A i B

Zapomnij o motorze w tym wieku!

150ccm ?
    Chcecie żeby chłopak się zabił ?
    Po pierwsze MZ / ETZ etc on nie jest jeszcze w stanie utrzymać.

Kup sobie komarka za ~100 zł od jakiegoś dziadka, popracuj nad nim, włóż w niego z 200 zl i będzie "kozak maszyna"
    Potem przeskok na Simsona, i jak skonczysz 18lat, zrobisz prawko to myśl nad 150 ccm.
    Sympatyczny, Kochający, Umiłowany, Rodak, Wielki, Inteligentny, Empatyczny, Ludzki - po prostu JA!

Hidden Content

pro Awatar beRRo

Cytat Zamieszczone przez manian16 Zobacz posta
    Witam chciałbym sobie kupić jakiś motorek więc tak
    Mam 13 lat mieszkam na wsi motor tak do 5000 zł
    co polecacie ?? czy jakaś 125 była by dobra na początek ?
    Do 5k. to Ty możesz najlepsze sprzęty kupować
    Bierz Yamaha areox - oczywiście kup już po liftingu a nie takiego z serwisu... :) będziesz zadowolony :)

Spamer z doświadczeniem Awatar rAjzer.

Ja tam polecę jakąś jawke 125 albo 100

Kup sobie komarka za ~100 zł od jakiegoś dziadka, popracuj nad nim, włóż w niego z 200 zl i będzie "kozak maszyna"
    ahhahah ^^,

Na poczatek kup sobie mini bike ;) jak dorosniesz zacznij myśleć nad czymś wiekszym. Takie moje zdanie ;]
    A State of Trance 2013
    Armin van Buuren Hidden Content
    HashJama [DM] @ wiaderko.com - 193.33.176.53:27015 by Pukawka.pl

Polecam Skutera, Simsona S51 lub jakiegoś crossa bo na wsi można crossem poszalec :}

Dla porównania to w wieku 13 lat sam jeździłem WSK'ą ;] Od tego się zaczyna, a to ma tylko 9 koni mocy, więc szału nie ma. Skutery mogą mieć więcej... A WSKa na wsi to wydatek okło 200zł... A skuter? 2tys...;/ lol. Lecz teraz zmienia się prawo... I królewska kategoria A będzie od dwudziestu paru lat..

Wsk'a dobra ale polecam Skutery Lecz Cross byłby przydatny albo poprostu mały Motorek MOtoryne
    JESLI POMOGLEM DAJ GIBONA!
    Hidden Content

Cytat Zamieszczone przez RomanSilnoreki Zobacz posta
    Dla porównania to w wieku 13 lat sam jeździłem WSK'ą ;] Od tego się zaczyna, a to ma tylko 9 koni mocy, więc szału nie ma. Skutery mogą mieć więcej... A WSKa na wsi to wydatek okło 200zł... A skuter? 2tys...;/ lol. Lecz teraz zmienia się prawo... I królewska kategoria A będzie od dwudziestu paru lat..
    Mimo to nadal twierdzę, że dla osoby w wieku 13 lat WSK'a to za duży motor. Dziwisz się dlaczego od 21lat? Ja osobiście nie...

Motorynkę, ja polecam najlepsza na początek a po później jak się nauczysz to będzie dobrze. Ja mam motorynkę i wsk i mogę powiedzieć że z wsk nie mam takiej przyjemności jazdy jak z motorynki.
    Terefere...

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni