Serwery Counter Strike 1.6 wiaderko.com Zwiń / Rozwiń kategorię

HashJama [TP] 193.33.176.148:27015 | tp.hashjama.com status serwera HashJama [TP] połącz

HashJama [DM] 193.33.176.53:27015 | dm.hashjama.comstatus serwera HashJama [DM] połącz

HashJama [Aim Hs] 193.33.176.15:27015 | aim.hashjama.comstatus serwera HashJama [Aim Hs] połącz

HashJama [AWP] 193.33.176.50:27015 | awp.hashjama.comstatus serwera HashJama [AWP] 193.33.176.50:27015 połącz

HashJama [TP ELITE] 193.33.176.54:27015 | tpelite.hashjama.comstatus serwera HashJama [TP ELITE] 193.33.176.54:27015 połącz

HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176status serwera HashJama CS:GO [TP] 31.186.83.122:27176 połącz

SPONSOR:
pukawka.pl

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31
    Spajkissssss
    Gość

Domyślnie Jak zaczac znajomosc ?

Witam mam taki problem ( mam 17 lat )
    spodobala mi sie jedna dziewczyna w moim miescie ale no wiecie ;) jestem dosc wstydliwy i nie dam rady tak zagadac pierwszy raz na live'e , i pomyslalem o jakiejs formie pisemnej :) ale , na telefon ? ... odpada pomysli ze jestem jakis nienormalny , gg ... nie mam :( jedyne to Nasza-klasa :/ ale nie mam naszej klasy chociaz co to za problem zrobic w 5 minut :) I moj najwiekszy problem to co napisac w wiadomosci ? i co odpisac w nastepnej i oczym pisac w kolejnych ?
    MOze sa osoby ktore juz sie z tym uporaly i podpowiedza mi w tych sprawaach ? z gory dzieki za pomoc :)

młodszy pro

Domyślnie Odp: Jak zaczac znajomosc ?

Załóż nk i poroś ją o numer gg skoro w realu nie dasz rady
    pozdrawiam,
    NN. Hidden Content

Spamer z doświadczeniem Awatar mlody17m

Wpadnij na nią jakoś "przypadkiem", potem zagadaj. Tylko spokojnie bez nerwów ! I nie przeklinaj ! (przy niej oczywiście).Albo jak wolisz to napisz na fona - tylko nie wiem za bardzo jak.A najlepiej to jakbyś dostał jej GG, popytaj ludzi może mają.
    Steam ID:mlody17m Chcesz zapraszaj ;p
    Hidden Content

Powiedz sobie "pierdziele, jak mnie oleje to nic sie stanie" troche odwagi i dalej pogadac z nia. Na poczatek o jakichs przyjemnych i luznych tematach.
    a na nk czy gg nie pisz, bo bedzie miala Cie w d.... albo napisz jej esa, ze chcesz sie spotkac i porozmawiac, a potem isc na spotkanie punktualnie.

Spamer z doświadczeniem Awatar 19krsytian94

No właśnie pomyśl sobie "Raz się żyje" przecież za zagadania nie wsadzają do więzienia albo nawet jak ci nie wyjdzie to nie będzie się z ciebie śmiała tylko doceni twoją odwagę :)
    "Jak coś nie działa tak jak powinno działać niech chociaż jakoś wygląda"-Bill Gates

el Wymiataczos Awatar 'ERR.!

Popieram @sataNs'a... Na nk, gg i fona nie ma co pisac, bo zazwyczaj dziewczyny takich olewaja... Najlepiej sie przelamac i zagadac w realu. Przeciez nic sie nie stanie jak sie do niej odezwiesz czy powiesz ze chcialbys ja poznac. Gdyby Cie olala, to bys sie juz nie bal przy nastepnych i bys mial juz jakies doswiadcznie :)
    Tyle ode mnie... :)

Spajkissssss
    Gość

Wersja z spotkaniem w 4 oczy odpada narazie , jak ja bym na nia "przypadkiem " wpadl to by mnie zamurowalo i nic bym z siebie nie wydusil ;)
    A jak zdobede jej gg to co wtedy ? jak zagadac ?

Najlepiej szczerze... Ze spotkales ja gdzies tam, ze Ci sie spodobala i chcialbys ja poznac.
    PS: skoro sie boisz z nia zagadac w 4 oczy, to co jak po rozmowie na fonie / gg / nk bedzie sie chciala spotkac ?

"Raz się żyje"
    Święte słowa !

Też tak sobie mówiłem jak robiłem różne rzeczy :)
    Hidden Content

Zależy od tej dziewczyny jaka jest :)
    Ja bym ci proponował na NK, zgadać od luźnych tematów, a potem poprosić numer, lub napisać samemu jeśli go masz...
    Albo na lajfie.. zacznij temacik o pogodzie.. w moim wypadku zawsze działało, bo potem to się rozmowa sama rozkręca..

Powodzenia :)
    Hidden Content
    Bać się śmierci jest tym samym, co mieć się za mądrego, nim nie będąc. - Sokrates

pro Awatar beRRo

Cytat Zamieszczone przez Spajkissssss Zobacz posta
    Witam mam taki problem ( mam 17 lat )
    spodobala mi sie jedna dziewczyna w moim miescie ale no wiecie ;) jestem dosc wstydliwy i nie dam rady tak zagadac pierwszy raz na live'e , i pomyslalem o jakiejs formie pisemnej :) ale , na telefon ? ... odpada pomysli ze jestem jakis nienormalny , gg ... nie mam :( jedyne to Nasza-klasa :/ ale nie mam naszej klasy chociaz co to za problem zrobic w 5 minut :) I moj najwiekszy problem to co napisac w wiadomosci ? i co odpisac w nastepnej i oczym pisac w kolejnych ?
    MOze sa osoby ktore juz sie z tym uporaly i podpowiedza mi w tych sprawaach ? z gory dzieki za pomoc :)
    z takim podejściem to Ty zapomnij już o niej.

Spajkisssssss
    Gość

Jest jeden problem z tym zeby do niej zagadac gdyz ja tylko ja widze gdy np gram w kosza na bisku lub w noge , a ona chodzi z kolezankami , ( nie chodzimy niestety razem do szkoly ) i jaka tu jest mozliwosc podejscia i zagadania ? ona ma 15 lat a ja 17 wiec jest raczej good ;) a najpierw sprobuje na nk moze dostane GG :D i potem MOZE jesli zechce to sie z nia umowie :D chociarz szczerze watpie w swoje szanse ...
    Dzieki wam za rady :) i jesli ktos ma jeszcze jakies to niepogardze , amotorowi kazda sie przyda ;)

Twoje podejscie mnie przeraza...
    Naprawde odradzam Ci pisania przez jakies kounikatory czy internet... Dziewczyny wola raczej odwaznych, a z takich z "sieci" to omijaja. Gdybys podszedl do niej i zagadal to napewno by to docenila. A gdy bedziesz starszy i zobaczysz fajna laske, to tez bedziesz szukal jej konta na nk ? Teraz mialbys juz jakies doswiadczenie i w przyszlosci bys mial o wiele latwiej. Najtrudniejszy jest pierwszy krok ;) Potem juz wszystko samo idzie.
    PS: Kiedys sie nabijalem troche [ale pisalem powaznie] do obcych dziewczyn "Czesc chcialbym Cie poznac itd" No to 100 % tych dzieczyn mnie wysmiala ;D
    Ostatnio edytowane przez 'ERR.! ; 11-05-2010 o 14:31

Jak będziesz ją widział w czasie gry to rzuć gdzieś w ich stronę piłkę i po nią pójdź :)
    Hidden Content
    Bać się śmierci jest tym samym, co mieć się za mądrego, nim nie będąc. - Sokrates

Spajkissss
    Gość

Thumbs up Dziex ;)

A moze i i macie racje ... co mi zalezy sprobowac ? przyajmniej jak mnie oleje to bede wiedzial od razu ;) a jesli juz raz sie odwaze to na pozniej bede mniej sie bal zagadac do innych dziewczyn :D dzieki za rade i przynajmniej poznalem opinie na ten temat bardziej doswiadczonych ludzi ;)
    dziki :D

Musisz się dowiedziec na czym stoisz.
    Hidden Content

1nteligent
    Gość

Siema ja podczepie sie pod temat tyle ze , mam sprawe taka iz napisalem do dziewczyny na NK i oczywiscie napisala kim jestesm odpowiedzialem i ?! ... tu zaczol sie problem ... nie mam pojecia co do niej napisac ? nie znam jej przecierz to nie wiem o czym lubi rozmawiac , nie znamy sie prawie w ogole czyli nie napisze hej opowiedz mi o swoich zainteresowaniach , wyjde na jakiesgos debila ktory po wymianie kilku slow na NK chce sie dowiedziec , zainteresowan dziewczyny , czyli nie wiadomo co ona zrobi ... Prosze o konkretne najlepiej pytania lub zdania ktore mam napisac do dziewczyny ...
    prosze o pomoc i to szybka :/

pro Awatar beRRo

Cytat Zamieszczone przez 1nteligent Zobacz posta
    Siema ja podczepie sie pod temat tyle ze , mam sprawe taka iz napisalem do dziewczyny na NK i oczywiscie napisala kim jestesm odpowiedzialem i ?! ... tu zaczol sie problem ... nie mam pojecia co do niej napisac ? nie znam jej przecierz to nie wiem o czym lubi rozmawiac , nie znamy sie prawie w ogole czyli nie napisze hej opowiedz mi o swoich zainteresowaniach , wyjde na jakiesgos debila ktory po wymianie kilku slow na NK chce sie dowiedziec , zainteresowan dziewczyny , czyli nie wiadomo co ona zrobi ... Prosze o konkretne najlepiej pytania lub zdania ktore mam napisac do dziewczyny ...
    prosze o pomoc i to szybka :/
    NK - niedługo będą pisać że przez ten portal już są pary małżeńskie.
    A wiec co do pytania, napisze tak jeżeli widzisz ją po raz pierwszy, podoba Ci się, mieszka 200KM od Ciebie nie masz czym jechać do niej i jeżeli jest starsza to odpuść sobie... możliwe że to fake a nie normalna dziewczyna z Polski :)

Widujesz sie z nia w "realu" ?
    Napisz najlepiej szczerze, ze ona Ci sie podoba, chcialbys ja poznac, itd... Najlepiej w sposob zartobliwy ;]

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni