Powiększenie penisa jest możliwe !
Jeśli chcesz, by twój penis był dłuższy, grubszy, czy twardszy w czasie erekcji – możesz to osiągnąć poprzez odpowiedni trening w domowym zaciszu. Może to zaskakujące, ale penis jest najbardziej podatną na kształtowanie częścią naszego ciała!
Metody, które chcemy ci zaproponować to po prostu odpowiednio skonstruowane fizyczny ćwiczenia. Nie polecamy metod związanych ze stosowaniem drogich i niezbyt bezpiecznych pompek próżniowych, ani też chirurgicznego skalpela. Operacyjne powiększanie penisa jest skuteczne tylko częściowo. Natomiast niesie ze sobą ryzyko powikłań.
Tylko poprzez odpowiednie ćwiczenia możesz zapewnić sobie konkretne i trwałe rezultaty bez efektów ubocznych. Jedyne wydatki, jakie cię przy tym czekają, to zakup wazeliny kosmetycznej lub jakiegoś olejku, czy balsamu do ciała.
Jeśli poświęcisz trochę swojego cennego czasu, możesz uzyskać:
 powiększenie długości penisa w stanie wiotkim i podczas wzwodu
 powiększenie obwodu penisa w stanie wiotkim i podczas wzwodu
 korektę niewłaściwego kształtu penisa
 wzmocnienie i usztywnienie erekcji
 zwiększenie siły i objętości wytrysku
 osiągnięcie całkowitej kontroli nad wytryskiem
 wzrost produkcji testosteronu
Twój wiek jest bez znaczenia. Są ludzie, którzy rozpoczynają po sześćdziesiątce i osiągają znakomite rezultaty!
Jeśli wiek nadwątlił twoją potencję - musisz spróbować ! Przede wszystkim, oprócz powiększenia rozmiarów prącia, odzyskasz osłabioną sprawność w łóżku. Możesz spowodować, że twoje rekcje będą twarde i długotrwałe. Nie musisz zażywać drogich i wywołujących skutki uboczne farmaceutyków !

Możesz powiększyć długość swojego członka o 3 do 8 cm w ciągu 3 do 6 miesięcy !
Równocześnie wzrośnie też odpowiednio jego średnica !
Prezentowane tu metody są bezpieczne i całkowicie naturalne. Opierają się na naturalnych cechach budowy penisa. Niektóre były znane i stosowane od wielu stuleci przez różne nacje (zwłaszcza przez Arabów).
30% mężczyzn na świecie ma problemy z powodu nienaturalnej krzywizny prącia pojawiającej się przy wzwodzie. Bywa, że ich partnerki skarżą się na związane z tym dolegliwości w czasie stosunków. Jeśli problem ten jest również twoim udziałem dowiesz się, jak odpowiednio postępując skorygować nadmierne krzywizny.
Skuteczność programu wynosi 98%. Jest niezależna od wieku, ogólnej kondycji, czy początkowego rozmiaru prącia.
Efekty pojawiają się przeważnie po ok. 3 tygodniach ćwiczeń. Niektórzy dostrzegają pierwsze efekty już po tygodniu, inni po miesiącu. Przy czym najczęściej najpierw zauważalny jest przyrost długości prącia wiotkiego, a nieco później w stanie erekcji.
Uzyskane efekty są trwałe. Kiedy po pewnym czasie uznasz, że osiągnąłeś zamierzone rezultaty i przerwiesz trening - twój penis NIE POWRÓCI do dawnych rozmiarów ! Dotychczasowe efekty pozostaną.
Poniżej znajduje się krótki zarys informacji na temat działania najpopularniejszych ćwiczeń powiększających prącie.
Arabska technika Zsuwanie pierścienia
Metoda Zsuwania pierścienia wywodzi się z terenów dzisiejszej Arabii Saudyjskiej, gdzie była stosowana od wielu stuleci. Posiadanie wielkiego, dobrze rozwiniętego penisa było powodem do dumy, znamionowało siłę i witalność.
Technika powiększania i wzmacniania penisa była przekazywana przez ojców wchodzącym w wiek dojrzewania chłopcom. Trening prącia trwał systematycznie, codziennie, aż chłopiec osiągał wiek dorosły. Ćwiczenia fizyczne wspomagane były afiliacjami i ćwiczeniami oddechowymi. Przekazy mówią, iż penisy niektórych arabów osiągały w ten sposób monstrualne rozmiary przekraczające 20 cali długości! Po roku systematycznego treningu prącie przeciętnego młodego araba osiągało wymiary przy wzwodzie: 10 cali długości i 6 cali obwodu!
Zsuwanie pierścienia wydłuża i pogrubia penisa. Wykonując je wtłaczasz „na siłę” krew (w większej ilości niż wpływa podczas normalnego wzwodu) do przestrzeni naczyniowych ciał jamistych i ciała gąbczastego powodując ich rozciąganie. W miarę kontynuowania systematycznych ćwiczeń twój penis będzie mieścił coraz więcej krwi. A więc będzie coraz większy i grubszy przy wzwodzie, a w stanie wiotkim będzie zwisał niżej. W stanie erekcji będzie twardszy. Już po miesiącu regularnych ćwiczeń powinieneś zauważyć pewną różnicę. Będzie ona wyraźna po kilku miesiącach. Natomiast po pierwszym roku rzetelnego treningu długość twojego penisa może się zwiększyć o 10 cm!
Efektywne sesje Zsuwania pierścienia powinny trwać co najmniej 30 minut.
Wydłużanie i Mocne Rozciąganie
Są to ćwiczenia rozciągające tkankę penisa. Czynią go dłuższym zarówno w czasie erekcji jak i w stanie wiotkim. Wydłużanie działa jak używane przez niektórych obciążniki, ale pozbawione jest związanego z ich stosowaniem ryzyka. Używanie ciężarków prowadzi bowiem do niedokrwienia penisa. Wydłużanie może być wykonywane codziennie, a powinno być min. 3 razy w tygodniu.
Mocne rozciąganie też wpływa na długość penisa, a ponadto ma na celu rozciągnięcie skóry worka mosznowego i uzyskanie efektu większych jąder. Ćwiczenie to stymuluje też wzrost produkcji androgenów.

Dlaczego ćwiczyć?
Penis jest, co nietrudno sobie uświadomić, częścią twojego ciała. Kondycja nie ćwiczonego i zaniedbanego penisa, tak jak każdej innej części ciała, będzie się z wiekiem pogarszać. To być może trudno przyjąć do wiadomości, ale fakty pozostają niezmienne. Natomiast nie musi tak być. Konsekwentny trening Zsuwanie pierścienia, Wydłużanie, Naprężanie zapewnią ci dobrą seksualną kondycję przez całe życie, bez względu na wiek.
Jeśli oczekujesz powiększenia rozmiarów prącia, daj sobie minimum 1 miesiąc czasu. Oczywiście, miesiąc ten musi upłynąć pod znakiem intensywnego i rzetelnego treningu. Po 4 tygodniach powinieneś odnotować przyrost długości w granicach 1,5 – 2,5 cm. Generalnie zależy to od twoich indywidualnych cech budowy i czasu poświęconego na ćwiczenia.
Ogólnie rzecz biorąc drogi są dwie, a wybrać musisz sam:
 poświęcasz czas na ćwiczenia, codziennie, do końca życia. W zamian otrzymujesz pewność i zaufanie co do swoich możliwości i radość z udanego, w pełni realizowanego życia intymnego,
 lub postępujesz tak jak dotychczas. Zaoszczędzony czas poświęcasz na inne rzeczy. Lata mijają, twoje i tak nie odkryte do końca możliwości są coraz mniejsze, nigdy nie doświadczysz tak jak mogłeś jednego z bardzo istotnych aspektów życia.
Czas będzie upływał bez względu na to, czy będziesz ćwiczył, czy nie. Jeśli się przełamiesz i zmobilizujesz do codziennego treningu, to po pewnym czasie stanie się to coraz mniej kłopotliwe. Stanie się jednym z tych codziennych, zwykłych zajęć.
A po 6 miesiącach będziesz zupełnie nowym mężczyzną!
Pamiętaj, jeżeli nie robisz nic – niczego nie osiągniesz.